RSS
Вівторок, 22 квітня 2025, 12:07
Суспільно-інформаційний ресурс громади
На Житомирщині триває весняна кампанія з висадки лісу. Цього тижня на ділянці площею 3 гектари висадили сосну, березу та яблуню. Область продовжує лідирувати в реалізації програми «Зелена країна», і якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року по Україні буде висаджено 1 мільярд дерев.
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Житомирщина: Подробности ужасной аварии на железнодорожном переезде

13.01.2014 12:37

Специальная комиссия теруправления завершила расследование группового несчастного случая со смертельным исходом, произошедшего 2 декабря 2013 в селе Ольшанка Чудновского района.

Несчастный случай произошел со слесарями ПАО «Цикорий» во время обеденного перерыва. Работники предприятия попали в ДТП. Авария произошла на переезде железнодорожных путей в 3 км от завода в результате столкновения легкового автомобиля с электропоездом. За рулем собственного автомобиля находился один из слесарей.

Один из работников от полученных повреждений скончался на месте происшествия. Еще один слесарь - умер через несколько недель в больнице.

Расследование обстоятельств и причин происшествия на транспорте, которое привело к групповому несчастному случаю со смертельным исходом по уголовному производству проводил Линейный отдел на станции Казатин УМВД Украины на Юго-Западной железной дороги. Учитывая, что на момент завершения специального расследования сведения о лицах, допустивших нарушение требований законодательства, от правоохранительных органов в специальную комиссию не дошли, причины наступления несчастного случая будут определены после поступления соответствующих материалов от Линейного отдела на станции Казатин УМВД Украины на Юго-Западной железной дороги.

Рассмотрев материалы специального расследования и объяснения свидетелей по группового несчастного случая, комиссия считает, что данный несчастный случай является таким, который не связан с производством, ведь ДТП с сотрудниками ОАО «Цикорий» произошел во время обеденного перерыва, установленный правилами внутреннего трудового распорядка, утвержденным соответствующим приказом; потерпевшие не находились на рабочем месте, не выполняли задания работодателя и не действовали в интересах предприятия, а также использовали собственный автомобиль без разрешения и письменного поручения работодателя или непосредственного руководителя работ.

Кроме этого, комиссия считает, что данный несчастный случай подпадает под действие Порядка расследования и учета несчастных случаев непроизводственного характера, утвержденного постановлением КМУ от 22 марта 2001 и его расследование проводится органом досудебного расследования.

На момент завершения специального расследования сведения о лицах, допустивших требований законодательства, от правоохранительных органов в специальную комиссию не поступили.

Житомирські новини

Житомирські новини