RSS
Вівторок, 24 листопада 2020, 10:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
За даними слідства, на околиці села Лопатичі виявлено обладнаний цех, на території якого складувалася немаркована деревина та проводилося випалювання деревного вугілля.
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Житомирська «Батьківщина» закликає учасників виборів до чесної боротьби

07.10.2020 13:23

Шановні мешканці Житомирщини!


Відчуття неминучого кінця, усвідомлення, що шансів обратися деяким партіям, чий рейтинг стрімко падає, на новий термін, майже не залишилося, штовхає їх до використання найбрудніших інструментів ведення виборчої кампанії.


Неспроможність цих політиків пред’явити суспільству бодай один реальний здобуток, що стратегічно покращив життя мешканців Житомирщини та Житомира, призводить до того, що вони вдаються до фолу останньої надії – дискредитації головного політичного опонента – кандидатів в депутати до різних рад від ВО «Батьківщини». Роблять вони це у геть принизливий та огидний спосіб, із залученням продажних активістів (посіпак та криміналітета, які фігурують у кримінальних справах по звинуваченню у вимаганні хабарів, рекеті та розкраданню майна, а дехто цим займається постійно і без фігурування у матеріалах слідства).


Нам достеменно відомо хто і коли готує акції з дискредитації представників ВО «Батьківщина».


Ми закликаємо громадськість бути пильними і повідомляти про подібні провокації правоохоронні органи.


Владі корумпованих політиків залишилися лічені дні, а потім доведеться відповідати за все, у тому числі, і за використання брудних наклепницьких технологій у політичній боротьбі, якими політичні пройдисвіти принижують в першу чергу себе. Замість купівлі кишенькових псевдо активістів краще б допомогли відомій волонтерці, кандидату у депутати від ВО «Батьківщина» Юлії Толмачовій на придбання життєво важливих речей на схід України нашим захисникам.


І наголошуємо: громада Житомирщини вимагає чесних та справедливих місцевих виборів, а не цирку з елементами трилеру.

Житомирські новини