RSS
Середа, 15 січня 2025, 12:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Житомирська прокуратура розглянула майже 250 запитів на публічну інформацію

17.01.2014 12:13

Закон України «Про доступ до публічної інформації», який вже діє третій рік, сприяє відкритості та прозорості усіх державних структур. Користуючись наданим правом доступу до публічної інформації, громадяни мають можливість запитувати та вільно отримувати відомості про діяльність державних установ.

Не є виключенням і органи прокуратури, які усіляко сприяють реалізації норм Закону на практиці. Зокрема, упродовж минулого року на адресу органів прокуратури надійшло 280 запитів на публічну інформацію, з яких 142 – від громадян, решта – від юридичних осіб, об’єднань громадян і засобів масової інформації.

З усіх запитів  по суті розглянуто 246, що майже вдвічі більше ніж у 2012 році, іншим розпорядникам направлено за належністю 34 запити. Усього задоволено 94 запити, по 147 надано роз’яснення вимог законодавства. Найчастіше громадяни запитували інформацію з питань правозахисної діяльності, досудового слідства та кадрових питань.

Такі дані навела старший прокурор прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації Лілія Лук’янчук і додала, що в більшості випадків до органів прокуратури надходять запити, які по суті є зверненнями громадян, відповідно у таких ситуаціях запитувачу роз’яснюються межі дії Закону і шляхи вирішення поставлених у зверненнях питань.

Окрім цього, як зазначила старший прокурор, непоодинокими є випадки, коли громадяни направляють запити не для отримання публічної інформації, а для консультацій з правових питань, що, у свою чергу, не входить до функцій органів прокуратури.

Минулого року найбільше інформаційних запитів надійшло з міст Києва, Житомира, Новограда-Волинського, а також Житомирського та Черняхівського районів. Відмовлено у наданні інформації по 5 запитам  у зв’язку з  тим, що її віднесено до категорії з обмеженим доступом.

Журналісти засобів масової інформації направили 23 запити, які цікавились інформацією щодо кримінальних проваджень, розпочатих органами прокуратури, досудового розслідування, корупційних правопорушень та перевірок з питань додержання законодавства.

Усі інформаційні запити розглянуті у визначений законодавством термін.

Нагадуємо, що запити на інформацію у прокуратурі області можна подати за тел. (0412) 37-47-69; на адресу ел. пошти: publikinfo@ukr.net.

Окрім того, усі необхідні відомості з питань забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури області розміщені на офіційному веб-сайті. 

Житомирські новини

Житомирські новини