RSS
Вівторок, 16 квітня 2024, 23:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Житомирські оперативники знайшли сімейну пару, яка вже тривалий час вважалася безвісно зниклою у Маріуполі

04.08.2022 13:43

Житомирські новини - З початку року житомирські поліцейські встановили місцезнаходження близько півтори сотні розшукуваних осіб. Серед розшуканих оперативниками Житомирського районного управління поліції 78 містян, які переховувалися від правоохоронних органів або ухилялися від виконання покарань за вчинені правопорушення, ще 65 – безвісно зниклі.

Трьох громадян, які переховувалися від органів суду, розшукали поліцейські уже за кілька днів серпня.

Так, учора розшуківці затримали в обласному центрі 36-річного житомирянина, який упродовж декількох місяців не з’являвся на судові засідання, де розглядалася справа щодо вчинення ним домашнього насильства відносно батька. Цим самим він унеможливив прийняття законного рішення. Окрім цього, розуміючи усі наслідки своїх дій, чоловік уникав він будь-яких зустрічей з правоохоронцями та вкрай рідко з’являвся за місцем проживання. Нині ж оперативники кримінальної поліції встановили його місце перебування та затримали для доставлення до суду.

У схожій ситуації опинилася і 21-річна містянка, обвинувачена у вчиненні низки крадіжок. Ігноруючи судові засідання, вона сподівалася уникнути покарання. Тому її було оголошено у розшук. За кілька днів правоохоронці розшукали її та доставили до суду.

Ще одного обвинуваченого у тяжкому злочині, який ухилявся від судового розгляду, поліцейські днями виявили в одній з житомирських багатоповерхівок. 46-річний житель Черняхівської громади, змінив місце проживання, не попередивши про це правоохоронні органи, та упродовж кількох місяців переховувався у квартирі свого товариша. Там одного ранку його і затримали оперативники. Від правоохоронців чоловік вирішив сховатися серед одягу, накрившись ковдрою. Проте навіть такі «хитрі» заходи не допомогли йому уникнути суду.

Окрім цього, майже щодня до поліції звертаються громадяни за допомогою у розшуку рідних та близьких, з якими вони за тих чи інших обставин втратили зв’язок.

Так, 3 серпня житомирські оперативники встановили місцезнаходження сімейної пари, яка вже тривалий час вважалася безвісно зниклою у Маріуполі. Поліцейські з’ясували, що чоловік з дружиною мали намір їхати до Житомира. Тож правоохоронцям вдалося встановити адресу теперішнього проживання вимушених переселенців і допомогти їм налагодити зв'язок з родичами.

Нині поліцейські встановлюють місцезнаходження 33-річного Сергія Гуменюка, який на початку липня пішов з дому та не повернувся.

Поліцейські звертають увагу, що важливу роль для ефективності розшуку безвісно зниклих має термін, коли звернулись родичі: чим швидше це зробити, тим краще.

Житомирські новини