RSS
Понеділок, 29 червня 2026, 19:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Житомирські правоохоронці перекрили міжрегіональний наркотрафік. ФОТО

10.02.2021 14:27

Житомирські новини - Зловмисники налагодили виготовлення амфетаміну у столиці, постачали до Житомирщини та розповсюджували на території Житомирської та Хмельницької областей. Злочинну групу наркодилерів викрили оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції.

У 2020 році працівники Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, в рамках відпрацювань по боротьбі зі злочинами у сфері наркообігу, виявили, що на території Житомирщини діє організована злочинна група.

У результаті перевірки встановлено, що 40-річний мешканець Любарського району Житомирської області, який в минулому проживав у Києві, є організатором кримінальних оборудок з наркотиками. До злочинної діяльності чоловік залучив свою співмешканку та кількох місцевих жителів.

Зловмисники обладнали у квартирі в Києві лабораторію, де виготовляли амфетамін оптовими партіями. Через підконтрольних дилерів готову психотропну речовину збували на Житомирщині та сусідній Хмельниччині.

Експертиза товару, придбаного правоохоронцями на оперативних закупках, підтвердила, що речовина – це амфетамін.

Спільними силами працівників внутрішньої безпеки НПУ, детективів слідчого управління та поліції особливого призначення ГУНП у Житомирській області, за процесуального керівництва обласної прокуратури, діяльність міжрегіональної злочинної групи припинено. Після зустрічі організатора та «варщика», на якій було передано партію психотропу, обох зловмисників затримано.

На санкціонованих обшуках вилучено амфетамін, марихуану, прекурсори, обладнання, а також боєприпаси, грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони.

Наразі в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано організатора та його спільника, їм готується вручення підозри за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Тривають заходи щодо притягнення до відповідальності інших учасників злочинної групи.

Житомирські новини