RSS
П'ятниця, 4 грудня 2020, 07:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала на Житомирщині діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом майже 200 мільйонів гривень.
Рішення про утворення та затвердження складу постійних комісій Житомирської міської ради ухвалили депутати міської ради під час І сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулася сьогодні, 3 грудня.
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Житомирський обласний лабораторний центр на 6 місці по кількості проведених досліджень на COVID-19 в Україні – Наталія Остапченко

14.05.2020 19:14

Житомирські новини - Із послабленням карантину питання оперативного діагностування нових випадків інфікування та локалізації інфекційних вогнищ набуває особливого значення, тому цю тему було обрано для програми “Відкрита студія” на телеканалі СК1.

Участь у прямому ефірі сьогодні, 14 травня, взяла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Учасники ефіру обговорили ряд питань, які піднімають жителі області:

Чи відбулися кадрові зміни у керівництві обласного лабораторного центру?
Скільки в області лабораторій та які їхні можливості насьогодні?
Чи може особа, яка не має симптомів захворювання на коронавірус, пройти ПЛР-тест?
Чи отримали медичні працівники 300% надбавки до зарплати? Чи отримують відшкодування медики, які захворіли на COVID-19 на роботі та інші.

Наталія Остапченко повідомила, що насьогодні керівництво Житомирського обласного лабораторного центру не змінилося. До проведення досліджень на COVID-19 долучено ще три фахівця. Відповідно кількість досліджень, що можуть проводитися за добу, збільшилася до 300-350.

Також заступниця голови ОДА зазначила, що 192 медичні працівники області, які допомагали хворим на коронавірусну інфекцію (у березні в області було лише 5 хворих на COVID-19), за березень отримали доплату у розмірі 300% до окладу. На це було спрямовано 310 тис. грн з державної субвенції. За її словами, за квітень доплату ще не провели, тому що наразі триває процес укладання угод між закладами охорони здоров’я та Національною службою охорони здоров’я України. За квітень кошти будуть розподіляти на 18 закладів охорони здоров’я, де лікувалися пацієнти з діагнозом коронавірус.

Житомирські новини