RSS
Понеділок, 6 лютого 2023, 20:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У ДТП у Рівненському районі загинули двоє пасажирів: слідчі розпочали досудове розслідування
Підсумовуючи нараду, Наталія Остапченко дала доручення структурним підрозділам за відповідними напрямками роботи.
Ще 6 приїдуть до кінця тижня. Таллінн подарував 20 автобусів Житомирській громаді.
Нагадаємо, що під час робочої поїздки Ірина Верещук та Віктор Градівський оглянули, як облаштувались діти з родини Дубровців з села Копище.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
03 лютого, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно з керівництвом підрозділів Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби на Житомирщині оголосили про початок набору до нових військових бригад – Гвардії наступу. Саме вони стануть однією з надзвичайно важливих складових вирішального для нашої Держави контрнаступу, що дозволить остаточно вигнати окупантів з української землі.
Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.   Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Житомирської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Зупинити насильство: на Житомирщині поліцейські беруть участь у заходах з протидії домашньої тиранії

30.11.2022 15:35

У рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейські підрозділів превенції проводять тематичні бесіди з молоддю, долучаються до спільних з представниками соціальних служб і громадських організацій конференцій та «круглих столів». Мета – напрацювати ефективні шляхи попередження та вчасного припинення фактів домашнього насильства.

До такої превентивної роботи долучаються поліцейські різних підрозділів регіону – ювенальні інспектори, дільничні офіцери, поліцейські офіцери громад та інші.

У навчальних закладах регіону правоохоронці працюють з учнівською та студентською молоддю. У першу чергу, розповідають, в чому полягає суть домашньої тиранії та роз’яснюють її види. Поліцейські наголошують на необхідності не замовчувати подібні негативні явища у родинах і зазначають передбачену чинним законодавством України відповідальність за подібне.

Разом з тим правоохоронці інформують, як можна запобігти насильству та куди звертатись, щоб повідомити про такі факти.

Під час спільних конференцій та «круглих столів», які у рамках всеукраїнської акції відбуваються у громадах Житомирщини, поліцейські разом з представниками соціальних служб та зацікавленими громадськими організаціями обговорюють у тому числі шляхи ефективної взаємодії для припинення насильства у родинах та виховання нетерпимості до таких ганебних явищ. Серед запропонованих методів – спільна профілактична робота у сім’ях, які потрапили у скрутні життєві обставини, а також з особами, схильними до вчинення подібних правопорушень.

Житомирські новини