RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 12:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Анонс номеру газети «Місто»

13.03.2014 10:37

Святкуємо: 16 березня працівники житлово-комунального господарства відзначатимуть професійне свято. Яка середня заробітна плата працюючого, скільки домів знаходиться на балансі у ЖЕКІВ, інші показники – читайте у матеріалі «Житомирські комунальники тримають руку на пульсі». Знайомтеся з європейським досвідом: як держави вкладають гроші у житловий фонд. Словаччина, Угорщина, Литва – які принципи є загальними для країн Східної Європи та Балтії? 

«Борімося – поборимо», Житомир, Київ: Вся Україна святкувала 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка -як пройшли урочисті заходи. Ексклюзив: газета «Місто» побувала в гостях у житомирян на Майдані у Києві. Патріоти з Житомира та інших міст області до цих пір живуть у наметах. 23-річна бердичівлянка Анастасія Поліщук за три місяці була лише один раз вдома, пів годинки. З перших вуст про ставлення до Шевченка, настрої -  розповіли 6 майданівців. Вони – усі різні, але їх об’єднала Україна. Читайте інші новини міста, події за тиждень в Україні та світі.

Актуально: Інтерв’ю директора ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Житомир» Юрія про реалії сьогодення. Компанія працювала і працює на законних підставах – хто поверне їй 300 тисяч гривень?

Незвіданий Житомир: Прогуляємося вулицею Малою Бердичівською, де проживало чимало видатних людей, де майже кожна будівля – пам’ятник історії. Дізнайтеся про результати опитування, яка улюблена вулиця в Житомирі?

Не завадить знати: Прийшла весна – жінки у пошуках краси. Газета «Місто» поділиться секретами росту волосся у домашніх умовах. Як побудувати стосунки у сім’ї, як уникнути труднощів і потрясінь, розлучення і повторне одруження – все це у статті «Вітчими і мачухи».

 І на десерт читайте анекдоти з Михайлівської: «Цієї зими Ленінів впало більше, ніж снігу!».

«Місто» - там, де ти живеш! Приєднуйся!

Житомирські новини