RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 05:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі розпочнеться в травні

21.04.2021 13:40

Новини Житомира - З травня цього року у Житомирі розпочнуть будувати сміттєпереробний комплекс. Завод споруджуватимуть у промзоні міста за адресою: проїзд Складський, 20. Завершити планують вже у грудні 2021 р. З січня – березня 2022 року запустять лінію переробки сміття.

Про це говорили під час зустрічі міський голова Сергій Сухомлин та директор групи компаній «Ґрін Бін Україна» Євген Барах.

«Ми керуємося Концепцією інтегрованого розвитку Житомира, у якій передбачено відкриття сміттєпереробного комплексу у 2021 – 2023 рр.Це черговий крок до покращення екології міста, тому що дане підприємство не буде забруднювати атмосферу, акцент зроблений виключно на переробці сміття. З відходів будуть робити компост, РЗФ – пальне, вторинну сировину», - каже Сергій Сухомлин.

Це буде перший завод в Україні, технологія якого передбачає не спалювання, а переробку сміття. Євген Барах зазначає, будівництво заводу є логічним продовженням проєкту зі збору відходів, а кінцевим результатом має стати гасло: перетворюємо сміття в чисту енергію.

Технологія заводу передбачатиме функціонування окремої сортувальної лінії та окремої компостувальної. РЗФ – пальне, яке вироблятиме завод, може бути альтернативою вугіллю для забезпечення теплової енергії споживачів. До кінця року планують забезпечити виконання будівельних робіт адміністративної будівлі та промисловому цеху, наприкінці серпня початку вересня розпочнеться поставка обладнання, у жовтні-листопаді будуть налагоджувати обладнання. В березні наступного року завод введуть в експлуатацію.

«Це абсолютно екологічний проєкт за приватний кошт. Орієнтовно ми плануємо переробляти до 510 тис. куб. на рік. На підприємстві буде створено 150 нових робочих місць», - каже «Ґрін Бін Україна» Євген Барах.

Житомирські новини