RSS
Понеділок, 21 квітня 2025, 01:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
іменинники

 Оніщук Олександр Васильович

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Депутату Житомирської міської ради повідомлено про підозру

04.06.2024 12:46

Новини Житомира - За дорученням керівника Житомирської обласної прокуратури, прокурор вручив підозру депутату міськради-керівнику комунального підприємства-організатору злочинного угруповання з розкрадання бюджетних коштів.

Йому та спільникам змінено кваліфікацію раніше повідомлених підозр на скоєння кримінального правопорушення у складі організованої злочинної групи.


Наразі п’ятьом учасникам ОЗГ інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем і шахрайство, вчинені в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану, а також складання і використання підроблених офіційних документів, вчинені повторно, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені організованою злочинною групою (ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 190, ч. ч. 3, 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 366 КК України).


За даними слідства, злочинне угруповання створив керівник комунального підприємства, депутат Житомирської міськради, залучивши трьох своїх підлеглих та друга-підприємця зі стоматологічної сфери у ролі «підрядника».


Для реалізації злочинної схеми оголосили тендер з прибирання та вивезення побутового сміття. Самі ж підготували «правильну» документацію, зазначивши неправдиву інформацію про наявність у підрядника спецтехніки та відповідних фахівців.


Насправді, за розпорядженням керівника-депутата, усі роботи виконували працівники КП. Ділки ж підробили офіційні документи про виконання підставним підрядником робіт та перерахували йому понад 600 тис грн, які з банківського рахунку особисто зняв організатор злочинного угруповання.


Заволодіння бюджетними коштами «надихнуло» підозрюваних на ще одну оборудку. За аналогічною схемою, вони уклали договір від імені цього ж «бізнесмена» з іншим комунальним підприємством щодо прибирання міських тротуарів. Для підмітання тротуарів винаймали разових працівників, до офіційних документів вносили недостовірні відомості, а перераховані підставному підряднику гроші знову ж таки отримував організатор схеми.


У такий спосіб підозрювані заволоділи ще понад 800 тис. грн. Загалом з квітня по вересень 2022 року організована злочинна група заволоділа понад 1,4 млн грн.


Наразі керівника відсторонено від займаної посади. Накладено арешт на вилучені під час обшуку майже 500 тис грн у різних національних валютах, дві земельні ділянки, квартиру, частину будинку, три автомобілі, мотоцикл та частку у статутному капіталі.


Підозрюваного підприємця оголошено у розшук. Досудове розслідування проводить УСБУ в Житомирській області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Житомирські новини
Теги: