RSS
Неділя, 8 вересня 2024, 02:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Газета «Місто»: Як зробити Житомир кращим – слово депутату

10.04.2014 09:34

Три місяці назад газета «Місто» ввела нову рубрику «Слово депутату», у якій  щотижня піднімаються теми, актуальні сьогодні. У цьому номері депутати Житомирської міської ради говорили про зовнішній вигляд Житомира, наскільки важливий брендінг міста і т.д. Та не менш важливий та найдешевший варіант -  посміхайтися один одному,  «і місто з кожною посмішкою стає гарніше». Читайте з перших вуст.  

Наталія Боровська: Я считаю, что наш город очень красивый, но еще с неоткрытым потенциалом. Житомиру нужно помочь раскрыться, как бутону, и превратиться в прекрасный цветок. У нас есть очень важные стратегические моменты. Мы находимся возле столицы Украины, и если мы находимся рядом, я считаю, что мы должны привлечь иностранных туристов и в наш город. Таким образом мы познакомим людей с Житомиром, принесем дополнительное финансирование, так как туристы тратят много денег, они с этой целю едут. Кроме этого мы говорим о потенциальных инвесторах. Мы должны чем-то привлечь, например, Винница, такой же город как и Житомир,  он привлекает туристов своими поющими фонтанами. Мы также должны выделить финансирование именно на создание «изюминки». Около 2-х лет назад я подавала свой проект решения, касательно создания в городе Житомире  парка «мини Украина». Моя идея состоит в том, что бы создать парк, где люди могут увидеть достопримечательности каждого города, с каждой области. Похожая идея есть в Евросоюзе, парк «мини Европа». Должно быть определенное понимание того на сколько важно продвигать именно свой город. Мы должны начать с брендинга города. Ярким примером является Львов, это город льва, «місто лева», это символ, который везде фигурирует. Все знают, что город Киев – город каштанов, которые генерируются в символике города. В брендинге должны участвовать  студенты, предприниматели, представители культуры и архитектуры, историки, депутаты, вся активная часть города, которая действительно «болеет» своим городом, и хотели бы принять участие в том, чтобы из безликого сделать его ярким и особенным.

До революции я хотела создать рабочую группу, которая выработает основные направления, и далее, возможно на день города сделали опрос, как люди хотят видеть город, будет это космическая тема или все же тема мира, которая в данное время очень актуальна. И позиционировать сейчас Житомир, как город мира, это тоже очень здорово, эти ценности вечные. Далее все капитальные изменения в городе будут в одном стиле. Нужно разработать общую концепцию позиционирования города, выработать визуализацию символов, фасадов, как должны выглядеть магазины, киоски, улицы, парки. Должна быть единая стилистика, единый элемент, и тогда можно вкладывать деньги в капитальные затраты, после того когда мы будем видеть как все будет выглядеть.

Володимир Михалець: Кожна людина, яка викинула папірець, цигарку, робить наше місто менш привабливим, тому що місто буде привабливим лише тоді, коли його любитиме кожен житомирянин. Ми маємо розуміти, що важливіше: для прикладу, чи повністю зміна зовнішнього вигляду, чи реконструкція мереж, яка забезпечуює життєдіяльність міста. Потрібно знайти компроміс між видатками на те, щоб змінювати зовнішній вигляд, і видатками на те, щоб забезпечити житомирян технічними умовами  -  водою, теплом та ефективною діяльністю інших служб, того ж ТТУ. Зробивши гарним життя, ми зробимо гарним і місто. Для того, щоб місто було привабливим, потрібно його любити і жити ним! Посміхаймося одне одному, і місто з кожною посмішкою стає гарніше, і це не потребує коштів!

Записала Тетяна Пашкевич

Житомирські новини