RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 18:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Геннадій Зубко: Профільний комітет Ради розробляє узагальнений законопроект про доступне житло

28.09.2013 18:38

При этом Г.Зубко отметил, что одной из основных задач законопроекта является определение единого заказчика по всем реализуемым госпрограммам доступного жилья в Украине с целью более эффективного использования бюджетных средств.">При цьому Г.ЗУБКА зазначив , що одним з основних завдань законопроекту є визначення єдиного замовника по всіх реалізованим держпрограмами доступного житла в Україні з метою більш ефективного використання бюджетних коштів.


Г.ЗУБКА з посиланням на звіт Торгово - промислової палати України також додав , що однією з основних проблем у реалізації держпрограм доступного житла є їх недостатнє фінансування .
«Найголовніше , що сьогодні відбувається : ті гроші , які виділялися в минулих роках , використовувалися неефективно. Цього року закладено всього 50 млн грн на програму доступного житла і, за моєю інформацією , ще нічого не було профінансовано » , - додав він.


Віце -президент Конфедерації будівельників України Іван Салій , у свою чергу , додав , що Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. . не передбачає фінансування держпрограм доступного і соціального житла за рахунок коштів держбюджету : на ці цілі передбачається залучити лише кошти за рахунок інших джерел фінансування.


Зі свого боку адвокат і старший партнер адвокатської контори « Кравець і партнери» ( Київ) Ростислав Кравець зазначив , що основним стримуючим фактором для участі у держпрограмах доступного житла є по більшому рахунку невпевненість потенційних учасників у належному фінансуванні в наступні роки.
На його думку , в якості альтернативи чинним держпрограмами української влади варто розглянути можливість і сконцентрувати увагу на впровадженні програми Державної іпотечної установи , яка передбачає оренду з правом викупу.


Як повідомлялося , в Україні на сьогодні загалом реалізується п'ять державних програм щодо забезпечення житлом громадян , які потребують поліпшення житлових умов.


За даними глави Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово -комунального господарства Геннадія Темника , в рамках реалізації всіх п'яти програм з початку 2013 року, (станом на 20 серпня - ІФ ) доступне житло отримали 2,3 тис. українських сімей , за весь час з початку їх реалізації в цілому - близько 7,5 тис. сімей в Україні.


Віце -прем'єр- міністр України Олександр Вілкул на початку червня поточного року заявив , що в рамках реалізації всіх держпрограм щодо забезпечення громадян доступним житлом уряд України ставить перед собою завдання надати в 2013 році підтримку в цілому 6,7 тис. сімей.


За даними Державної служби статистики , кількість сімей та одиноких громадян в Україні , перебувають на квартирному обліку , до кінця 2012 року склало 1022000 , що на 62 тис. , або 5,7 % менше , ніж у 2011 році. Найбільша кількість черговиків складають жителі гуртожитків ( 158,2 тис. , або 15,5 %) і молоді сім'ї ( 102,7 тис. , або 10,1 %).

Житомирські новини

Житомирські новини