RSS
Понеділок, 21 квітня 2025, 01:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
іменинники

 Оніщук Олександр Васильович

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Ірина Ярмоленко: Про «Громадянську позицію» і «Хрестовий похід» проти мера Володимира Дебоя

12.12.2013 17:29

Після розпуску виконкому члени «Громадянської позиція» вирішили йти в мери? Загалом останні події в міськраді нагадують «Хрестовий похід» проти мера Володимира Дебоя (кілька зірваних сесій, скандальні перепалки під час сесії і зрештою третій розпуск виконкому ще й на позачерговій сесії). Чому ж під гарячу руку опозиціонерів потрапила ще не зовсім популярна та неособливо масова команда «Громадянської позиції»?

Нагадаємо, вчора відбулася позачерговими сесія міської ради, під час якої було розпущено виконавчий комітет. 32 депутати проголосували «за» відставку міськвиконкому. Не підтримали питання: опозиційний (саме так себе позиціонує) депутат Олександр Величко, мер Володимир Дебой та його заступники Володимир Кропивницький та Юрій Мойсеєв. До цього за пропозицією «свободівця» Сергія Онищука депутати намагалися виключити з виконкому одноосібно Віктора Ткачука (члена виконкому, представника «Громадянської позиції»). Не вистачило 1 голосу, але 30 депутатів проголосували «за».

Сьогодні ж партія «Громадянська позиція» заявила, що в Житомирі керується незмінними принципами і звинуватила і владу, і опозицію в кулуарності та фінансових махінаціях. З заяві партії йдеться про те, що:

«• Житомиряни вимагають прозорої роботи влади, а не кулуарних ігрищ чи то у владі, чи то в опозиції. Представники «Громадянської позиції» не будуть заручниками кулуарних інтересів окремих людей.

• Депутати Житомирської міськради повинні, в першу чергу, не звинувачувати, а показувати власний приклад: працювати для людей та звітувати про роботу. Депутат «Громадянської позиції» у міськраді Величко Олександр продовжує діяти саме в такий спосіб (звіти про роботу http://zt-rada.gov.ua/pages/c420).

• Головною проблемою Житомира ми вбачаємо не окрему структуру, а засилля бізнесменів і у владі, і в опозиції серед депутатів усіх рівнів. Оскільки кулуарні ігри продовжуються, звітують лише одиниці з депутатів, а бізнесмени продовжують лобіювати власні інтереси. Реальним кроком до вирішення проблем міста може бути заміна усіх тих, хто знаходиться на виборних посадах у владі м. Житомира: мер, депутати міської ради. Саме тому «Громадянська позиція» продовжує готуватись до місцевих виборів з висуванням власної кандидатури у мери Житомира та кандидатів у депутати Житомирської міської ради». Виходить, саме розпуск виконкому став останнім приводом для того, аби заявити про мерський потенціал «Громадянської позиції».

Цікаво, хто ж саме з двох найпопулярніших представників команди Анатолія Гриценка в Житомирі балотуватиметься на голову міської ради: Олександр Величко, Віктор Ткачук, чи…? Іншим претендентам варто задуматися.

Житомирські новини