RSS
Понеділок, 20 квітня 2026, 23:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Как начальник милиции в Житомире гонялся за бандой рецидивистов...

30.09.2014 22:22

Собственные внимательность и наблюдательность начальника Житомирского районного отдела милиции Александра Мельника стали залогом оперативного раскрытия преступления. Уже через час после совершенного злодеяния виновники были задержаны и доставлены в райотдел.

На днях в дежурную часть Житомирского райотдела милиции поступило сообщение о грабеже в с. Глубочице, где жертвой злоумышленников стал водитель маршрутного автобуса. Мужчина рассказал, что неизвестный открыто похитил из транспортного средства его барсетку, нанеся при этом заявителю убытков на сумму свыше 1000 гривен. Водитель смог подробно описать приметы злоумышленников и сообщить марку автомобиля, на котором они скрылись.

На место происшествия была направлена следственно-оперативная группа, сотрудники которой работали непосредственно с заявителем и собирали первичную информацию и вещественные доказательства. Вместе с тем об известных приметах злоумышленников и их автомобиля были уведомлены все наружные наряды правоохранителей, которые обеспечивали общественный правопорядок и порядок на автодорогах. В с. Глибочицу выехал и руководитель районного подразделения милиции Александр Мельник.

- По дороге к месту происшествия в областном центре мне на глаза попался подозрительный автомобиль, который по приметам был похож на разыскиваемый. В его салоне находилось двое мужчин. - рассказывает начальник милиции Житомирского района.

Вызвав на помощь работников управления Государственной службы охраны при УМВД, Александр Мельник преследовал подозрительный ВАЗ. Профессиональное чутье не подвело: в остановленном автомобиле находились ранее судимые житомиряне в возрасте 31-го и 26-ти лет. Во время осмотра салона правоохранители обнаружили украденные у водителя автобуса вещи, которые заявитель впоследствии опознал. На место остановки транспортного средства прибыла следственно-оперативная группа, которая изъяла обнаруженное.

Сами молодые люди в содеянном злодеянии признались и мотивировали свои действия тягой к «легким заработкам». С их слов, они выпотрошили похищенную барсетку и по дороге в Житомир выбросили ее, а также опустошенный кошелек. Отдельные вещи правоохранители нашли на обочинах автодороги.

Сейчас продолжается досудебное расследование уголовного производства по факту грабежа, совершенного по предварительному сговору группой лиц (ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины). Обоим мужчинам объявлено о подозрении в совершении преступления. По действующему законодательству, подобные действия караются сроком от четырех до шести лет.

Вместе с тем правоохранители обращаются к гражданам, напоминая, что в раскрытии таких преступлений, как грабеж, важное значение имеет фактор времени: чем быстрее милиция получит сообщение о преступлении, тем меньше шансов у злоумышленников исчезнуть, зато больше их у милицию для того, чтобы оперативно задержать виновных и вернуть похищенное заявителю.

Житомирські новини
Теги: