RSS
Четвер, 28 березня 2024, 22:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Марія Хімич: Житомирська влада почала вирішувати «солоденькі питання» - кадрові та земельні

01.03.2014 11:46

Скинувши житомирського мера, деякі особи в міській раді, взялися з новою силою вгризатися в те добро, яке належить городянам. А щоб парубки-патріоти їм не стали на перешкоді, «обрані громадою» з усіх сил намагаються показати, які вони «свої», відверто спекулюючи на пам’яті тих, хто трагічно загинув на Майдані.

 На останній сесії міської ради ніхто не взявся вирішувати реальні проблеми міста, наприклад, безгрошів’я ЖТТУ, працівники якого знову мусять терпіти затримку зарплати. Натомість – вирішили солоденькі питання: кадрові та земельні. Чому містер Спред, він же екс-заступник міського голови, досі в міській раді? Чому створили комісію з питань перейменування вулиці та встановлення нового пам’ятника, замилюючи цим очі громаді, а ось комісію, яка б дослідила оборудки містера Спреда, пані управління житлового господарства, цей «почесний ряд», упевнена, можна продовжити, – ні?

 Першочергово нині потрібно вичесати з гриви міської ради паразитів. Причому жорстко, дослідити всі їхні «напрацювання», від яких страждають житомиряни і, що найжахливіше, – діти. Просто звільнити «обраних» – не вихід.

 Не думаю, що на місці кам’яного Леніна на Соборному майдані варто ставити будь-який інший пам’ятник, тим більше в знак пошанування тих, хто загинув за українську волю.

 Це радянщина: забити в граніт героїв, умертвити світлу пам'ять про них, створити пропагандистський міф. Ушанувати загиблих варто іншим способом, і він знайдеться, більш адекватний.

 Люди загинули не заради того, щоб їм поставили пам’ятник на місці боввана Леніна. Вони віддали життя за те, щоб в Україні можна було спокійно працювати, отримувати достойну зарплату, реальні соціальні гарантії, щоб нарешті припинити корупцію та розкрадання.

Житомирські новини