RSS
Неділя, 11 квітня 2021, 16:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
2-летний мальчик успел пройти около 2 км вглубь леса от своего двора. К счастью, его быстро нашла одна из поисковых групп полицейских. Маленького путешественника передали матери.
22 березня на околиці с. Будичанів було виявлено несанкціоноване вивантаження сміття. Поліція розпочала досудове розслідування.
- У цей момент чоловік знаходився у салоні у бронежилеті та касці та поводився неадекватно, зокрема говорив до себе, - розповів Юрій Олійник.
У Житомирі впровадять Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Мер Житомира: Прийняття Муніципального кодексу – важливий момент, який я почув від Президента

26.02.2021 08:59

Новини Житомира - 25 лютого на засідання Ради розвитку громад та територій зібралися представники центральної та місцевої влад, аби обговорити найважливіші питання місцевого самоврядування. Від цієї взаємодії, як зазначалося на зустрічі, залежить рівень життя, безпеки та здоров’я, освіти, комфорту та добробуту громадян України.

Міський голова Сергій Сухомлин каже, що це надзвичайно важлива подія для місцевого самоврядування, адже створюється платформа для діалогу місцевої влади, центральної, Офісу Президента, Кабінету Міністрів, і від кожного лідера громади передовсім залежить, чи буде вона працювати.

«Практично кожен тиждень у нас є селекторна нарада чи з Прем'єр-міністром чи з іншими міністрами залежно від поставлених завдань. Раніше такого діалогу не було. Звичайно, що іноді це закриті наради, де ми висловлюємо думку, що не подобається, маємо критику й на свою адресу. Однак саме після таких діалогів і підписуються Меморандуми з непідвищення тарифів», - каже Сергій Сухомлин. Він також повідомив, що позавчора була нарада з приводу реалізації пунктів зазначеного Меморандуму для того, щоб дійсно підприємства теплової енергетики могли підготуватися до наступного року, а люди не отримали підвищених тарифів.

Від Президента на сьогоднішній Раді Сергій Сухомлин почув дуже важливий момент – прийняття Муніципального кодексу - одного з найнеобхідніших документів для місцевого самоврядування та системи влади в Україні. Йдеться, зі слів міського голови, не про конкуренцію та гроші, а про відповідальність – ХТО? за ЩО? відповідає.

«Ми почули від Президента доручення щодо написання Муніципального кодексу, що є дуже важливим моментом.Сподіваюся, що сьогоднішня нарада та указ Президента – це початок постійного діалогу та конструктиву, який вибудовується для спільного розвитку України», - підсумував Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що 27 січня Сергія Сухомлина було переобрано головою Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України.

Житомирські новини