RSS
Субота, 20 квітня 2024, 12:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Мусороперерабатывающий завод построят в Житомире?

26.05.2014 12:17

Возможность строительства в Житомире завода по переработке бытовых отходов обсудила власть в ходе встречи с представителями немецкой компании «INSIL», сообщает Житомирский горисполком.

В. о. городского головы Любовь Цимбалюк встретилась с дирекцией немецкой компании, выступает с предложением построить в Житомире современный завод по переработке мусора.

По статистике  которую приводят представители компании , ежегодно предприятие способно перерабатывать мусор в объеме 100 тыс. тонн в год. В случае его строительства в Житомире , будет возможность осуществить переработку и скученных ранее отходов хоронят на специализированном полигоне.

В соответствии с потребностями города завод , кроме своего прямого назначения , на основе переработки ТБО может производить 20 000 МВт электроэнергии, 25000 МВт термического тепла или 35280000 л дизтоплива.

На базе завода работать несколько блоков с автоматизированной системой управления , на которых будет происходить сортировка ТБО, пиролиз (разложение природных органических соединений вследствие недостатка кислорода) и производство вышеупомянутого продукта .

По словам представителей компании «INSIL», одним из преимуществ данного проекта является то, что он не будет иметь вредного воздействия на окружающую среду и на персонал , который там работает. В рамках его разработки учитывались все необходимые нормы: санитарные, пожарные, охраны труда и др.

Проект предусматривает создание около 70 рабочих мест. Продолжительность строительства завода рассчитана на 18 месяцев. Из них 14 месяцев - собственно строительные работы. 4 месяца - обучение персонала.

Размер участка, необходимого для создания данного предприятия составляет 4 га. По проекту , который презентовали представители немецкой компании, завод сам способен вырабатывать электроэнергию для своего функционирования , поэтому никаких энергозатрат для города не предусмотрено.

Возможность дальнейшего сотрудничества и создания в Житомире завода по переработке ТБО будут обсуждаться в ходе следующих встреч.

Житомирські новини