RSS
Вівторок, 14 січня 2025, 23:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
іменинники

Супрун Ірина Анатоліївна - Житомирська область, чиновник

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

На Житомирщині стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014»

04.02.2014 19:03

Конкурс є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2002 року. Участь можуть брати усі охочі учні 6, 7, 8 класів. Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек.

Під час Конкурсу учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які зможуть цікаво і грунтовно переказати і проаналізувати зміст прочитаних книг.

«Книгоманія-2014» – це:
• Чудова нагода долучитись до наймасштабнішого конкурсу дитячого читання в Україні.
• Можливість проявити себе у громадській діяльності.
• Нові цікаві і корисні знайомства з журналістами, видавцями, бібліотекарями, педагогами, письменниками України.
• Можливість виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні і відвідати безліч цікавих подій.

Конкурс проводиться в три етапи:
1-й етап (28 січня – 28 лютого) проводиться в дитячих і/або в сільських бібліотеках.
2-й етап (1 березня – 23 березня) міський/районний.
3-й етап (24-30 березня) обласний.

Переможці 1 і 2 етапів здобувають звання відповідно «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста». Переможці 3 етапу отримують звання «Найкращий читач України» і головний приз – поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», котрий є складовою Міжнародного дитячого фестивалю. Під час фестивалю Книгоманія переможці конкурсу мають насичену програму зустрічей з письменниками, конкурсів, квестів та інших розваг.

Що потрібно зробити для участі в конкурсі?

1.Зареєструвати у конкурсі тебе може бібліотекар шкільної чи найближчої дитячої бібліотеки. До речі, непогана нагода зареєструватися у бібліотеці.
Якщо Вам відмовлять в реєстрації – просіть батьків дізнатися в обласній бібліотеці для дітей вашої області (для Житомира - Обласна бібліотека для дітей за адресою вул. Пушкінська, 36, тел.:(0412) 37-84-41 ), де відбувається 1 етап конкурсу. Реєстрація триває лише до 25 лютого!

2. Змагання між зареєстрованими учасниками має відбутися з 26 до 28 лютого 2014 р., але можливі зміни. Про всяк випадок – перепитайте 25 лютого.

3. Протягом місяця читайте книжки і ведіть записи в Читацькому щоденнику (далі – Щоденник). Чим більше книжок – тим більше балів, однак, більше 10 книжок за період підготовки до змагання читати не рекомендується, щоб краще запам’ятати прочитане. Та й додаткових балів за це не присудять. Книжки мають бути не дуже тоненькими – оптимально – 100-300 сторінок кожна. Форма ведення Щоденника – довільна, обов’язкові поля для заповнення: Автор, Назва книги, Кількість сторінок, Імена головних героїв, Короткий зміст (2-5 речень), Особисте враження від прочитаного (2-5 речень), Оцінка книжки за 12-бальною шкалою (11-12 – улюблена книжка, 8-10 – подобається, 5-7 – добре, 3-4 – буває краще, 1-2 – не подобається). Інша інформація – назва видавництва, рік видання, прізвища художника-ілюстратора (для ілюстрованих видань), перекладача (для перекладних видань), номер ISBN, характеристики головних героїв, ілюстрації – за бажанням.


Будьте впевнені у своїх знаннях і в тому, що читання неодмінно приведе Вас до перемоги.
Бажаємо успіху!

Щось незрозуміло?
Чекаємо на запитання електронною поштою knyhomania@bookforum.com.ua
або телефонами: (032) 276-41-52, (097) 352-10-08, (067) 370-64-80,(063) 428-08-10,
(066) 441-30-29.
Координатор конкурсу – Мар’яна Кіра

Президент ГО “Форум видавців” – Олександра Коваль, (050) 322-10-85
Виконавчий директор – Катерина Шевченко, (068) 110-11-10

Житомирські новини