RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

На Житомирщині викрили шахрая, який за гроші обіцяв рідним повернути українських військовополонених

26.02.2024 16:04

Житомирські новини - За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури ув’язненому повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайстві), вчиненому повторно (ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України).

Так, 26-річний в’язень слідчого ізолятора Житомирщини підшукував у соцмережі повідомлення про безвісти зниклих військовослужбовців ЗСУ, розміщені родичами, та пропонував допомогу за кошти. Він створив фейкові акаунти про сприяння у поверненні військових з російського полону, розшуку загиблих у зоні бойових дій, які поширював зі своїми контактами у тематичних групах.


Щоб викликати довіру, представлявся то працівником Територіального центру комплектування та соцпідтримки в області, то співробітником координаційного штабу, то учасником пошукової групи, яка розшукує зниклих безвісти військових.


Потерпілим придумував різні легенди. Сестрі, яка розшукувала зниклого безвісти у зоні бойових дій брата-військовослужбовця, сказав, що для поїздок потрібне пальне. Батьку, який розшукував зниклого у боях під Мар’їнкою на Донеччині сина, повідомив, що він перебуває у полоні, і для повернення додому необхідні гроші. У матері ще одного військовослужбовця попросив кошти для успішного проходження відповідних постів, щоб повернути сина в Україну.


Для сплати коштів шахрай надавав банківські реквізити своїх рахунків. Суми встановлював різні – від 5 до 15 тис. грн.


Наразі перевіряється причетність підозрюваного до вчинення шахрайства стосовно ще понад 50 осіб.
Злочин викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в області та ГУНП в області.


До уваги жителів та ймовірних потерпілих від шахрайських дій. Просимо усіх, до кого телефонували із номерів телефонів мобільного зв’язку +380-97-032-42-56 та +380-97-03-24-475 з пропозицією сприяти поверненню їх родичів – військових ЗСУ, які перебувають у полоні, зниклих безвісти чи загиблих у зоні бойових дій, повідомити про це за номером 102.

Житомирські новини
Теги: