RSS
Вівторок, 24 листопада 2020, 11:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
За даними слідства, на околиці села Лопатичі виявлено обладнаний цех, на території якого складувалася немаркована деревина та проводилося випалювання деревного вугілля.
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Новини Житомира

Из-за равнодушия «Комэнерго » страдает девушка - инвалид детства
12:58 06.10.2013
Житомирянка Ирина Любимцева несколько лет подряд обращалась к ООО УК «Комэнерго » с просьбой сделать пандус в девятиэтажке по улице Витрука , 53 , где она живет вместе со своей дочерью - инвалидом детства. Однако , как отмечает Ирина , ни мольбы матери , ни то , что ее больной ребенок сломала ногу в подъезде для директора «Комэнерго » Юрия Антипова не имеют никакого значения . Он неоднократно обещал , что предприятие выполнит необходимые работы , однако дальше обещаний дело не доходило
16:25 02.10.2013 - Газета “Субота”
Согласно распоряжению городского головы Владимир Дебой о начале отопительного сезона в Житомире с 01 октября 2013 года, в городе уже начали подключать к отоплению лечебно-профилактические учреждения, детские сады и школы
16:22 02.10.2013
Несмотря на постоянное повышение стоимости электроэнергии , КП « Житомиртеплокоммунэнерго » не повышает тарифы на услуги отопления для житомирян .
12:25 02.10.2013 - Газета “20 хвилин”
25 сентября, президиум Политсовета партии ВО «Батькивщина» назначил и.о. председателя Житомирской областной партийной организации Виталия Француза.
Таможский Олег Валентинович
16:47 01.10.2013 - Газета “20 хвилин”
Житомирский городской голова Владимир Дебой своим распоряжением 1 октября 2013 назначил на должность начальника КП «ЖТТУ» Таможского Олега Валентиновича .
15:25 01.10.2013
В Житомире оперативники подразделения борьбы с незаконным оборотом наркотиков УМВД Украины в Житомирской области разоблачили 29- летнего жителя областного центра и его сожительницу , которые специализировались на изготовлении и распространении наркотических средств
23:21 30.09.2013
Прокуратура требует отменить необоснованное открытие новых автобусных маршрутов в Житомире
Владимир Дебой
23:07 30.09.2013
Житомирский городской голова Владимир Дебой подписал распоряжение № 569 от 30.09.2013 года о созыве 26- й сессии Житомирского городского совета 10 октября 2013 в 10.00 .
Батькивщина
21:31 30.09.2013
В Киеве 25 сентября Президиум Политсовета партии ВО «Батькивщина» освободил Сергея Пашинского и назначил и.о. председателя Житомирской областной партийной организации Виталия Француза. Читайте эксклюзивное интервью с новым и.о. председателя Виталием Французом о дальнейшем развитии событий в партии, которая уже несколько выборов подряд на Житомирщине набирает высокие результаты голосования
21:20 30.09.2013
Принять все меры для обеспечения населения теплоснабжением - такое задание дал сегодня , 30 сентября 2013 , во время селекторного совещания с губернаторами и мэрами городов Украины по подготовке к осенне -зимнему периоду Вице - премьер - министр Украины Александр Вилкул .
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 115 116117 118 наступна→