RSS
Понеділок, 27 квітня 2026, 22:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Житомир об'єднався "Забігом турботи" на підтримку жінок з раком грудей

12.10.2024 17:18

На старті — дві сотні людей зі спільною метою — підтримати жінок, які щодня ведуть битву проти раку молочної залози.

Сьогодні місто об'єдналося " Забігом турботи".

Хтось біжить. Хтось крокує. Зрештою, тут не про спортивний інтерес, а про шлях солідарності, де рожевий і білий одяг символізує надію та підтримку.

Адже багато хто з учасників несе в собі історії тих, хто переміг хворобу або ж хто все ще бореться. А дехто біжить за тих, хто вже не з нами...

У Дар'ї Сарно на номері ім'я її мами і напис:" Сарно Олено, біжу за Тебе!". Операції, хіміотерапія, довгі дні в лікарні...Чотири з половиною роки її мама вела боротьбу із хворобою. Однак недуга виявилася сильнішою.

Сьогодні Даша біжить в пам' ять про маму, а також в підтримку тих жінок, які починають шлях боротьби. Бо знає, як складно жінці почути цей діагноз.

" Я хочу сказати всім жінкам: потрібно піклуватися про своє здоров'я", — каже Дар'я Сарно.

На страті — і команда медиків Центру первинної медико- санітарної допомоги. Своїм бігом вони закликають людей не зволікати з обстеженнями.

"Ця тема дуже актуальна. Питання профілактики є надважливим на сьогодні. Жінки мають обов'язково обстежуватися у гінеколога та мамолога. Бо на ранній стадії проблемі можна зарадити", — говорить Галина Перчик, заступниця медичного директора Центру.

Рак молочної залози на першому місці серед онкологічних хвороб у жінок. Щороку цей діагноз чують понад 350 мешканців Житомирщини. Щогодини ця недуга забирає одне життя. Пізня діагностика та неосвіченість жінок — головні причини високої смертності.

Мамографія є найбільш точним способом діагностики раку грудей, говорить лікар- мамолог лікарні №1 Ярослав Сущенко.

" Жодний аналізкрові не показує рак грудей. УЗД і мамографія ; золотий стандарт скринінгу раку молочної залози", — говорить лікар. Каже, за тиждень через мамологічний центр лікарні №1 проходить пів сотні жінок. Усі зібрані під час забігу кошти підуть на підтримку цього мамологічного центру. Там зараз хтось веде свою особисту битву за життя...

Житомирські новини