RSS
Четвер, 28 березня 2024, 21:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Рятувальники Житомира долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху та поділилися з фахівцями екстрених служб досвідом щодо порятунку людей у ДТП

15.11.2019 18:52

Житомирські новини - 15 листопада в рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН на базі обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського у формі круглого столу відбулося обговорення безпекових питань на дорогах. У заході взяли участь керівники медичної служби та аварійно-рятувальної частини Управління ДСНС, підрозділів патрульної поліції, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф й інших установ охорони здоров’я.

Зустріч проходила у формі обміну досвідом та обговорення ключових проблем безпеки дорожнього руху в Україні та області, зменшення рівня травматизму на дорогах.


Рятувальники, зокрема, розповіли про особливості організації надання невідкладної допомоги потерпілим від наслідків ДТП безпосередньо на місці пригоди. Цього року ними здійснено 101 виїзд на ДТП, врятовано
22 особи.


Кількість пригод на дорогах постійно зростає, разом зі збільшенням автотранспортних засобів та зниженням культури безпечної поведінки у водіїв, - йшлося на зустрічі. В Україні щороку на дорогах гине понад 5 тисяч осіб та майже 40 тисяч – травмуються. За прогнозами, у 2030 році ДТП можуть стати однією з основних п’яти причин смертності людей у світі.


- У питанні оснащення і навчання фахівців є підтримка з боку держави, міжнародних партнерів з Великобританії та Німеччини, - поділився досвідом Ігор Молодковець, керівник аварійно-рятувальної частини УДСНС. - Зокрема, нещодавно у Львові за сприяння фахівців-рятувальників з Великої Британії нас навчали практичній роботі з визволення потерпілих та надання допомоги у ДТП.

Також два роки поспіль у Рівному подібні навчання організовувало німецьке товариство з міжнародного співробітництва GIZ. Коростенські рятувальники отримали від них оснащений спецавтомобіль для оперативного реагування на надзвичайні події на автошляхах державного значення. Загалом на озброєнні державних пожежно-рятувальних частин області знаходиться 21 аварійно-рятувальний автомобіль. Разом з житомирськими рятувальниками для надання допомоги на місці подій залучаються і медики ДСНС.


Обговорили учасники наради і безпекові питання роботи підрозділів ДСНС в умовах аварій на дорогах, особливості надання медичної допомоги потерпілим, і питання потреб обласного центру крові – потреба у донорах наразі є актуальною.

Житомирські новини