RSS
Середа, 29 листопада 2023, 08:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Сергей Сухомлин: До 1 августа стихийная торговля в центре города - будет прекращена

27.06.2014 14:18

Время стихийной, несанкционированной торговли, без надлежащих санитарных условий, без документов, удостоверяющих качество продукта, уже закончился. Именно такое мнение представители городской власти пытались донести до торгующих на местах для этого не предназначенных. 
 
Первый заместитель городского головы Сергей Сухомлин до этого уже неоднократно провел ряд совещаний, встреч, где торгующим было разъяснено, что тротуары - это не места для торговли, а элементы благоустройства.

«Эта история возникла не сегодня и не вчера, уже достаточно много работы было проведено, людям все разъяснялось. Но они настаивают на своем и пользуются возможностью торговать на тротуарах», - отмечает Сергей Сухомлин.

Именно по инициативе субъектов торговли по ул. Хлебной, на пл. Житний рынок и по ул. Житний рынок было предложено встретиться непосредственно вблизи мест их торговли и обсудить предложения, куда бы им можно было переместиться. Все хотели рассмотреть идею о размещении социального рынка по адресу ул. Хлебная, 23, которая практически является придомовой. Но жители дома, которые пришли на встречу, не желают во дворе своего дома видеть обустроены торговые места. 

Кроме того, на дискуссии присутствовали представители предпринимателей, официально осуществляющих свою деятельность на рынках города. Руководители рынков "Житний" и "Старогородской" пришли предложить торгующим перейти на их территории. В итоге, общение получилось эмоциональным и спорным во многих вопросах. 
 
Сергей Сухомлин отмечает: «Торгующие не хотят покидать уже годами оборудованные места, они совершенно не реагируют на замечания власти. Есть выгодное предложение для того, чтобы цивилизованно осуществлять торговлю. Руководство рынка "Старогородской" предлагает людям продавать там свой ​​товар совершенно бесплатно. При этом, там есть все необходимые условия: контейнеры, вывоз мусора, санузел, охрана. Но всеми средствами торговцы хотят продавать там, где хочется им». 

Первый заместитель городского головы отмечает, что, с другой стороны, к городской власти поступают обращения предприниматели, официально осуществляют свою деятельность. Они недовольны тем, что кто-то не платит аренду, не платит налог и торгует, где ему заблагорассудится.
 
«Городская власть уже решила, что до 1 августа стихийная торговля будет прекращена. К тому времени постараемся уладить ситуацию мирно. Я предложил инициативной группе, которая представляет интересы торговцев, прийти на очередные переговоры, чтобы достичь компромисса в этом вопросе », - заключает Сергей Сухомлин.

Житомирські новини