RSS
Субота, 20 квітня 2024, 06:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Шахраї поцупили з рахунку житомирянина близько 100 тисяч гривень

16.03.2021 14:56

Новини Житомира - Ще двоє житомирян потрапили на гачок шахраїв, погодившись на пропозиції незнайомців, які називались представниками фінансових установ. Один із заявників, розголосивши особисті дані своєї картки, втратив усі заощадження. Інший - застрахував позику, яку так і не отримав. Наразі за вказаними фактами триває розслідування.

Днями до Житомирського районного управління поліції звернувся 32-річний житомирянин з повідомленням про ошуканство. Чоловік вказав, що напередодні до нього на мобільний номер зателефонував незнайомець, який назвався працівником банку. Він настрахав, що з банківського рахунку клієнта хтось спробував зняти кошти, однак служба безпеки банку, мовляв, вчасно припинила несанкціоноване втручання. Тепер же, щоб запобігати таким випадкам, слід було виконати певний алгоритм, надавши «представнику банку» конфіденційні дані своєї картки. Відтак по закінченню розмови заявник виявив, що з його рахунку зникли усі заощадження на суму близько 100 тисяч гривень.

25-річний житель обласного центру вирішив взяти позику у приватній фірмі, про яку дізнався з оголошення на одному з інтернет-сайтів. Чоловік зателефонував за вказаним там номером та домовився про отримання кредиту. Жодних підозр у нього не виникло, адже «представник фірми» погодив надання позики лише після кількаденної перевірки кредитної історії та заповнення всіх начебто офіційних документів. Однією з озвучених умов для позичальника була сплата 2 тисяч гривень страхування. Втім, після її виконання замовленої суми чоловік так і не отримав. А номер телефону, за яким він контактував з кредиторами, більше не відповідав.

За обома вказаними фактами слідчі Житомирського районного управління нині проводять досудові розслідування за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Житомирські новини
Теги: