RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Слідчі поліції завершили розслідування квартирного шахрайства у Житомирі

01.07.2024 23:38

Новини Житомира - Поліцейські встановили, що 44-річний житомирянин підшукав оселю, власниця та спадкоємець якої померли. Тож обвинувачений сфальсифікував низку документів та отримав право власності на чуже житло.

Чоловік звернувся до комунального підприємства, що спеціалізується на технічній інвентаризації, та подав замовлення на виготовлення технічного паспорта на це житло. До своєї заяви він долучив підроблену копію паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію у квартирі.

Отримавши пакет документів, чоловік підробив договір купівлі-продажу 28-річної давності, нібито про здійснення правочину з власницею ще при її житті.

Пізніше фігурант уповноважив представника, третю особу, на продаж відтепер належної йому квартири, видавши відповідну нотаріальну довіреність. Вже наприкінці вересня 2021 року той виконав доручення, перепродавши житло. При цьому правочин було вчинено в сусідньому райцентрі.

Правоохоронці провели низку обшуків та виявили свідчення неправомірних діянь фігуранта. Оперативний супровід здійснювали співробітники кіберпідрозділу УСБУ в Житомирській області. Серед вилученого: технічна та документація щодо права власності, довіреності, печатки, штампи, незаповнені бланки паспортів та свідоцтв про народження з мокрими печатками.

Відтак висновки судових експертиз підтвердили фіктивність угоди. Слідчі слідчого управління поліції Житомирщини, за погодженням обласної прокуратури, клопотали про накладення арешту на двокімнатну квартиру. Нині на будь-які правочини щодо майна накладено заборону.

Днями слідчі завершили розслідування кримінального провадження, тож обвинуваченому інкримінують:

- шахрайство (ч. 4 ст. 190 КК України);

- підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів (ч. 1, 4 ст. 358 КК України);

- легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Згідно з чинним законодавства такі дії караються позбавленням волі строком від трьох до восьми років.

Житомирські новини
Теги: