RSS
Середа, 12 серпня 2020, 04:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

У Головному управлінні ДПС у Житомирській області відбулась прес-конференція

19.02.2020 09:26

Новини Житомира - Заступник начальника ГУ ДПС у Житомирській області Ірина Свєтяш через провідні засоби масової інформації проінформувала громадськість про підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік та окреслила пріоритетні напрямки роботи на поточний рік.

Зокрема, під час заходу, Ірина Свєтяш відмітила: «За 2019 рік надходження до зведеного бюджету склали майже 12 млрд. гривень. Це рекордна сума за останні роки (за 2017-й – 7,9 млрд.грн., за 2018-й – 9,7 млрд.грн.). Якщо порівнювати із показниками 2018 року – надходження до бюджетів зросли майже на 22%.

Всі регіони за останні чотири місяці минулого року зробили значний крок щодо позитивної динаміки у забезпеченні надходжень до бюджету. За IV квартал минулого року завдання виконані усіма відокремленими підрозділами. Завдання по надходженнях платежів до місцевих бюджетів областю виконано на 105,1%, забезпечено більше 6,6 млрд. грн. доходів, у т.ч. з ПДФО– на 101,4% (а це 4,5 млрд. гривень).

За інформацією Міністерства фінансів України за показником приросту надходжень доходів загального фонду(117,6%) область зайняла 8-е місце по Україні (117,6%), у т.ч. за показником приросту ПДФО (118,7%)–поділяє 13-14 місця разом з Вінницькою (по Україні –119,8%)».

Пріоритетними напрямками Головного управління ДПС на поточний рік визначено: підвищення ефективності системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, підвищення якості контрольно-перевірочної роботи, аналізу заявлених до відшкодування сум ПДВ та якості складання матеріалів камеральних та документальних перевірок, посилення боротьби із незаконним обігом підакцизних товарів (тютюну, алкоголю, пального), вжиття заходів податкового контролю в частині дотримання роботодавцями трудового законодавства з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджетів шляхом легалізації найманої праці та детінізації заробітної плати, в сфері видобутку корисних копалин.

Крім цього, акцентовано увагу на проведення заходів із виховання майбутніх сумлінних платників податків, зокрема, донесення до школярів та студентів через лекції розуміння основних аспектів податкової культури.

Житомирські новини