RSS
П'ятниця, 10 квітня 2020, 22:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Правоохоронці затримали капітана поліції в одному з райцентрів Житомирщини одразу після отримання частини чергового хабара.
«Вихідні принесли до нас не дуже гарні новини. Кількість хворих на коронавірус на поліському краю знову збільшились. Ввечері було зафіксовано два нових підтверджених випадки COVID-19: один випадок – в Бердичеві, другий – в Малині».
Наразі головного державного інспектора затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Проєкт Право на освіту забезпечує онлайн навчання для маленьких пацієнтів
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

У Головному управлінні ДПС у Житомирській області відбулась прес-конференція

19.02.2020 09:26

Новини Житомира - Заступник начальника ГУ ДПС у Житомирській області Ірина Свєтяш через провідні засоби масової інформації проінформувала громадськість про підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік та окреслила пріоритетні напрямки роботи на поточний рік.

Зокрема, під час заходу, Ірина Свєтяш відмітила: «За 2019 рік надходження до зведеного бюджету склали майже 12 млрд. гривень. Це рекордна сума за останні роки (за 2017-й – 7,9 млрд.грн., за 2018-й – 9,7 млрд.грн.). Якщо порівнювати із показниками 2018 року – надходження до бюджетів зросли майже на 22%.

Всі регіони за останні чотири місяці минулого року зробили значний крок щодо позитивної динаміки у забезпеченні надходжень до бюджету. За IV квартал минулого року завдання виконані усіма відокремленими підрозділами. Завдання по надходженнях платежів до місцевих бюджетів областю виконано на 105,1%, забезпечено більше 6,6 млрд. грн. доходів, у т.ч. з ПДФО– на 101,4% (а це 4,5 млрд. гривень).

За інформацією Міністерства фінансів України за показником приросту надходжень доходів загального фонду(117,6%) область зайняла 8-е місце по Україні (117,6%), у т.ч. за показником приросту ПДФО (118,7%)–поділяє 13-14 місця разом з Вінницькою (по Україні –119,8%)».

Пріоритетними напрямками Головного управління ДПС на поточний рік визначено: підвищення ефективності системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, підвищення якості контрольно-перевірочної роботи, аналізу заявлених до відшкодування сум ПДВ та якості складання матеріалів камеральних та документальних перевірок, посилення боротьби із незаконним обігом підакцизних товарів (тютюну, алкоголю, пального), вжиття заходів податкового контролю в частині дотримання роботодавцями трудового законодавства з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджетів шляхом легалізації найманої праці та детінізації заробітної плати, в сфері видобутку корисних копалин.

Крім цього, акцентовано увагу на проведення заходів із виховання майбутніх сумлінних платників податків, зокрема, донесення до школярів та студентів через лекції розуміння основних аспектів податкової культури.

Житомирські новини