RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

У КП «Житомирводоканал» розповіли, яким насиченим для них був 2020 рік

25.01.2021 14:18

Новини Житомира - За 2020 рік перекладено майже 4 км водопровідних та 1 км каналізаційних мереж, ліквідовано близько 1700 пошкоджень на водопровідних та 100 на каналізаційних трубопроводах. Бригади, які займаються усуненням каналізаційних заторів, за рік промили більш як 45 000 м/п забитих сміттям трубопроводів, вони ліквідували більш як 8000 каналізаційних заторів.

У КП «Житомирводоканал» розповіли, яким насиченим для них був 2020 рік.

Зазначимо, що водоканал запустив нові програмні продукти — оновлений особистий кабінет для населення та для юридичних осіб. Сервіси значно спростили комунікацію абонентів із водоканалом, адже завдяки їх функціонуванню абоненти можуть у будь-який час доби переглянути взаєморозрахунки з водоканалом, передати показники приладів обліку води та історію оплат, роздрукувати квитанцію та сплатити за послуги у кілька кліків. Також було впроваджено білінгову систему обліку та аналізу розрахунків зі споживачами.

«Ми запустили Telegramта Viber-боти, а також мобільний додаток Lichylnyk, який дозволяє швидко і легко передати показники приладу обліку води, просто сфотографувавши його. Сервіси є зручними для користування людей із вадами слуху — ми почали створювати програмні продукти, доступні для кожного», - кажуть на підприємстві.

Проєкт “Розвиток міської інфраструктури — 2” триває понад 1,5 роки. За кредитні кошти Світового банку було прокладено майже 7 км магістральних трубопроводів, реконструйовано 54 водопровідні камери та колодязі, 3 дюкерні переходи, 2 водопровідні павільйони.

Повідомляється, що «в активній фазі роботи зі зведення залізобетонних каркасів очисних споруд води та об’єктів очисних споруд каналізації». Менше ніж за рік від початку зведення очисної станції вдалося повністю завершити роботи з будівництва гравітаційного мулоущільнювача, який уже пройшов випробування на герметичність. На стадії завершення також роботи з утеплення адміністративної будівлі, машинного залу та офісного приміщення і лабораторії очисних споруд каналізації.

Протягом року модернізовано 2 підвищувальні насосні станції: на вул. Князів Острозьких, 1 та Пушкінській, 30. Встановлення нового обладнання дозволить забезпечити безперебійну роботу насосної станції та знизити рівень споживання електроенергії на цих об’єктах.

У грудні КП “Житомирводоканал” у рамках грантової угоди зі словенським благодійним фондом CSMR отримав насосне обладнання для головної каналізаційної насосної станції Житомира.

Водночас було встановлено нове насосне обладнання у машинному залі, що дозволить економити від 10 до 20% електроенергії на цьому об'єкті, а заощаджені кошти реінвестувати в інші проєкти з модернізації підприємства.

Цьогоріч Житомир стикнувся з безпрецендентною водною кризою. Через маловодність річки Тетерів, яка зараз наповнена на 38% від норми, зменшився обсяг води у Денишівському та Відсічному водосховищах. У водоканалі забили на сполох. «Ми отримали допомогу зусібіч: спільно з Державним агентством водних ресурсів ми поповнили водосховища водою з розташованих вище ставків. Це дало можливість трохи виправити ситуацію і збільшити рівень води. На допомогу нам також прийшов данський фонд Пола Ду Йенсена, який спеціалізується на проблемах маловоддя», - кажуть працівники підприємства. У листопаді водоканал отримав насос, який дозволить перекачувати воду з річки і поповнювати нею водосховище. Кошти на його придбання виділив данський фонд. Наразі працівники водоканалу готуються його встановити.

Житомирські новини