RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 23:45
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

У Житомирі кіберполіцейські викрили групу псевдоперевізників

23.12.2021 11:52

Новини Житомира - Своїми діями члени групи завдали замовникам збитків щонайменше на суму близько пів мільйона гривень. 21 грудня поліцейські провели обшуки за місцями проживання двох чоловіків та в їх транспортних засобах. Обом може загрожувати від 3 до 8 років ув’язнення.

Схема ошуканства полягала в імітуванні надання послуг певного спрямування. Члени групи, користуючись відомими веб-ресурсами вантажних автомобільних перевезень, підбирали зручні для них замовлення та пропонували свої послуги. При цьому переконливим аргументом для потенційних клієнтів називали привабливі умови оплати їх праці. Після узгодження усіх домовленостей псевдоперевізники переконували замовників у готовності вантажу до відправки і необхідності передоплати за транспортування товару до місця призначення.

У встановлених під час досудового розслідування випадках, замовники перераховували на банківські рахунки «перевізників» обумовлені суми – від 25 до 50 тисяч гривень. Однак перевезень так ніхто і не виконував.

За зібраною інформацією, вказана група причетна щонайменше до 10 таких фактів, у результаті чого отримали близько пів мільйона гривень.

21 грудня оперативники відділу кіберполіції в Житомирській області спільно з слідчими Житомирського райуправління ГУНП провели 5 санкціонованих обшуків. У результаті вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, водійські посвідчення та інші докази протиправної діяльності.

Про членів групи відомо, що раніше вони уже притягувалися до кримінальної відповідальності, обидва житомиряни, 30 та 37 років.

Нині досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України, а відтак чоловікам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

Поліцейські перевіряють причетність членів групи й до інших подібних ошуканств та встановлюють потерпілих за таких обставин громадян. У разі, якщо ви потрапили у подібну ситуацію, повідомте про це до відділу кіберполіції в Житомирській області за номером 066-034-4064 або 102.

Житомирські новини
Теги: