RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 08:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

У Житомирі мама в декреті хотіла підзаробити, натомість втратила 6 тис грн

09.11.2023 13:47

Новини Житомира - Із заявою до поліції звернулася 27-річна жителька міста, вона повідомила, що переказала кошти за вказівкою «роботодавця» з месенджера WhatsApp. А коли менеджерка наполягала на більших вкладеннях, жінка відмовила і в подальшому була заблокована.

На телефон жінки надійшло повідомлення про можливість доходу, не виходячи за поріг власного будинку. Робота була не складною: фрілансер мала оцінювати та залишати відгуки про ресторани і готелі.

Поліцейським вона розповіла, що єдиною умовою отримати зарплатню було виведення коштів з власного електронного гаманця. За авторизацію якого, за вказівкою менеджера, вона сплатила 1000 гривень і того ж дня на віртуальний рахунок було повернуто суму і зараховано ще 30% прибутку.

Потому ж представниця фірми повідомила, що задля завершення активації потрібно переказати ще 5000 грн. Тож жінка зробила і це. На цьому вмовляння працедавця поповнити баланс не закінчилися – вона переконувала, аби отримати надприбутки, потрібно здійснити наступну транзакцію. Коли ж жінка відмовила – зв'язок з менеджеркою обірвався, а віртуальний гаманець виявився фейковим.

Нині поліцейські встановлюють причетного до шахрайства (ст. 190 КК України).

Водночас працівники поліції закликають громадян скептично відноситися до повідомлень в інтернеті від незнайомців щодо отримання швидкого заробітку. З осторогою ставтесь до надприбуткових пропозицій. Та ні в якому разі не переказуйте кошти стороннім особам.

Житомирські новини
Теги: