RSS
П'ятниця, 6 грудня 2024, 00:26
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирі мама в декреті хотіла підзаробити, натомість втратила 6 тис грн

09.11.2023 13:47

Новини Житомира - Із заявою до поліції звернулася 27-річна жителька міста, вона повідомила, що переказала кошти за вказівкою «роботодавця» з месенджера WhatsApp. А коли менеджерка наполягала на більших вкладеннях, жінка відмовила і в подальшому була заблокована.

На телефон жінки надійшло повідомлення про можливість доходу, не виходячи за поріг власного будинку. Робота була не складною: фрілансер мала оцінювати та залишати відгуки про ресторани і готелі.

Поліцейським вона розповіла, що єдиною умовою отримати зарплатню було виведення коштів з власного електронного гаманця. За авторизацію якого, за вказівкою менеджера, вона сплатила 1000 гривень і того ж дня на віртуальний рахунок було повернуто суму і зараховано ще 30% прибутку.

Потому ж представниця фірми повідомила, що задля завершення активації потрібно переказати ще 5000 грн. Тож жінка зробила і це. На цьому вмовляння працедавця поповнити баланс не закінчилися – вона переконувала, аби отримати надприбутки, потрібно здійснити наступну транзакцію. Коли ж жінка відмовила – зв'язок з менеджеркою обірвався, а віртуальний гаманець виявився фейковим.

Нині поліцейські встановлюють причетного до шахрайства (ст. 190 КК України).

Водночас працівники поліції закликають громадян скептично відноситися до повідомлень в інтернеті від незнайомців щодо отримання швидкого заробітку. З осторогою ставтесь до надприбуткових пропозицій. Та ні в якому разі не переказуйте кошти стороннім особам.

Житомирські новини
Теги: