RSS
Четвер, 28 березня 2024, 16:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У Житомирі позапланово перевіряють навчальні заклади на предмет дотримання правил пожежної безпеки

13.02.2021 10:15

Новини Житомира - Після пожежі в коростишівському дитсадку навчальні заклади Житомира позапланово перевіряють на предмет дотримання ними правил пожежної безпеки.

12 лютого знімальна група Суспільного побувала у двох ліцеях Житомира разом з комісією, до складу якої входять працівники міського управління Держслужби з надзвичайних ситуацій та департаменту освіти.

Представник департаменту освіти Житомирської міськради Сергій Бурмакін розповів журналістам, що позапланові перевірки у навчальних закладах вирішили провести після того, як сталася пожежа в дитсадку у Коростишеві. Таким чином міська влада хоче запобігти виникненню надзвичайних ситуацій в закладах освіти.

У ліцеї № 25 перевірили актову залу, наявність запасних виходів та вогнегасників, а також оглянули спортзалу та класи.

"Класний керівник і кожен працівник має багаж інструкцій та інструктажів, які вони доносять до дітей, – говорить директор ліцею Павло Позняков. – Перед початком кожного уроку діти проходять правила життєдіяльності, куди входить і пожежна безпека. Те ж саме ми робимо і на кожній практичній та лабораторній роботі кожного семестру".

Представник міського управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Олександр Мальований каже, що заклад отримав задовільний висновок. В ліцеї не виявили допоміжних електроприладів та обігрівачів, а персонал та діти знають номер пожежної охорони і порядок дій в разі евакуації і під час виникнення пожежі.

Також рятувальники оглянули приміщення ліцею №24 на предмет дотримання протипожежної безпеки і перевірили знання правил першокласниками ліцею.

"Двічі на рік ми проводимо навчання з протипожежної безпеки та евакуації учнів, – каже директорка ліцею №24 Ганна Дудік. – Якщо у квітні учні знають наперед і очікують відпрацювання евакуації, як свого роду свята і змагань, то восени я приходжу і кажу на вахті: подавайте сигнал евакуації. Тоді ми дивимося, як виходять наші діти, як їх виводять. І я хочу сказати, що все відбувається нормально".

Житомирські новини