RSS
Середа, 21 січня 2026, 03:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

У Житомирі триває весняний ремонт вулично-дорожньої мережі

29.04.2025 18:22

У Житомирі розпочато роботи з поточного ремонту дорожнього покриття на вулицях громади. Комунальне підприємство, яке є балансоутримувачем дорожньої інфраструктури, вже провело обстеження стану доріг та визначило перелік необхідних робіт.

Поточні роботи зосереджені на основних магістралях, зокрема, на проспекті Незалежності та вулиці Перемоги.

Також ремонтуються вулиці, якими курсує громадський транспорт, зокрема Бориса Тена, Західне шосе та Київське шосе. Окремі ділянки ремонтують підрядні організації, які визначені за результатами тендерних процедур. У пріоритеті – не лише проїжджа частина, а й тротуари, зокрема вулиці з високою пішохідною активністю.

До ремонту залучено спеціальну техніку. Спочатку фреза знімає старий асфальт, а потім нове покриття укладає асфальтоукладач. На декількох вулицях використовують швидкий спосіб — пневмоструменевий метод ремонту. Він дозволяє швидко закрити вибоїни і зробити дорогу безпечнішою.

Заплановано виконання робіт підрядною організацією з герметизації тріщин асфальтового покриття на вулицях Леха Качинського, Чуднівській та Майдані Соборному.

Крім основних вулиць, комунальники також ремонтують провулки. Там використовують відфрезерований асфальтобетон після зняття старого покриття — його укладають на менш проїзних грунтових вулицях. Це дозволяє швидко й економно покращити стан дороги.

Усі роботи виконуються відповідно до технічних вимог, з урахуванням пріоритетності вуличної інфраструктури та фінансових можливостей громади.

Житомирські новини