RSS
П'ятниця, 9 червня 2023, 03:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Житомирі викрили групу осіб, які шахрайським шляхом заволоділи нерухомістю громадян

26.05.2023 09:43

Новини Житомира - Серед фігурантів кримінального провадження - працівники нотаріальних контор, підприємств з технічної інвентаризації, державні реєстратори, рієлтори та посередники. За наявною інформацією, вони переоформили понад десяток квартир.

 

Попередньо встановлено, що фігуранти вдавалися до різних методів та способів, аби увійти в довіру до потерпілих. Аби злочинний «бізнес» приносив хороші результати, змовники добре готувалися до вчинення шахрайських дій.

 

У пастку аферистів потрапив і 47-річний житомирянин. Фігуранти  «допомогли» йому в оформленні спадщини від покійних батьків та брата: у результаті чоловік втратив квартиру. Попередньо, обманом заволодівши його документами на житло, спільники переоформили нерухомість на іншу особу.

 

Входили зловмисники  в довіру і до самотніх літніх людей. Під надуманими приводами підштовхували їх до підписання договорів купівлі-продажу за копійки. 

 

Слідчі та оперативники ГУНП в Житомирській області, разом з працівниками управління стратегічних розслідувань та співробітниками УСБУ області, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури, провели понад 30 обшуків за місцями проживання, роботи та у транспортних засобах фігурантів, які можуть бути причетні до шахрайського заволодіння нерухомості.

 

У результаті правоохоронці вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку, документи щодо права власності, технічну документацію, довіреності, печатки, штампи, транспортні засоби, гроші в національній та іноземній валюті тощо. Крім того, вилучили незаповнені бланки паспортів та свідоцтв про народження старого зразка з печатками.

 

На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Слідчі вивчають вилучену документацію, нині призначено низку судових експертиз. Встановлюється роль та участь кожного з фігурантів.

 

Усі слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. За шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, передбачено до 12-ти років позбавлення волі.

Житомирські новини
Теги: