RSS
Четвер, 3 грудня 2020, 12:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Житомирі з 22 травня відновлено пільговий проїзд у міському громадському транспорті

20.05.2020 23:10

Новини Житомира - Рішення щодо відновлення пільгового перевезення пасажирів у міському громадському транспорті прийнято сьогодні, 20 травня, на засіданні виконавчого комітету міської ради. Відтак, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2020 № 377 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті»" втратило чинність.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що пільгове перевезення відновлюється за певних умов: «Ми підготували відповідне рішення, але хочу зазначити, в цьому рішенні є часові обмеження для перевезень по пільгам. Для того, щоб не перевантажувати міський транспорт ми все ж залишаємо обмеження по спецперепусткам до 10:00 та після 16:00, аби люди могли доїхати на роботу та з роботи. В інший час громадським транспортом можуть користуватися й інші мешканці Житомирської міської ОТГ, і також ми повертаємо усі пільги без винятку».

Отже, при відновленні пільгового проїзду в міському громадському транспорті продовжують діяти часові обмеження: до 10:00 год та після 16:00 год у будні дні перевезення пасажирів здійснюється за наявності спеціальних перепусток. Пільгами на проїзд можна скористатися в інший час та у вихідні дні. Працюючі ж пасажири можуть скористатися пільговим проїздом до 10:00 та після 16:00 за наявності посвідчення.

Нагадаємо, що в Житомирі в умовах обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції, було тимчасово обмежено пільговий проїзд в громадському транспорті, окрім військовослужбовців та працівників правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків.

Житомирські новини