RSS
Неділя, 8 березня 2026, 06:07
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирській громаді оновили порядок роботи пунктів незламності

04.02.2026 22:31

У разі припинення або порушення роботи систем життєзабезпечення понад 48 годин, стаціонарні пункти незламності будуть працювати цілодобово. А у разі мінусових температур, роботу розпочнуть вже через 6 годин відключення систем життєзабезпечення.

При тривалих відключеннях світла/тепла для окремих категорій населення на базі стаціонарних пунктів незламності будуть облаштовані зони з ліжками (опорні пункти), що будуть призначені насамперед для маломобільних груп населення.

У Житомирській громаді внесли зміни у порядок роботи пунктів незламності відповідно до змін, внесених до нормативних актів Кабміну (Постанова №1401).
Наразі на території громади визначено 18 пунктів незламності комунальної форми власності, з яких 17 — стаціонарні та 1 — мобільний.

До держреєстру також внесені 42 пункти, створені бізнесом. Графік роботи і перелік послуг у таких пунктах встановлюють самі підприємці з урахуванням графіку їхньої роботи. Також у Житомирській громаді діють пункти незламності відомств, що підпорядковуються центральним органам влади. За потреби до десяти пунктів незламності може розгорнути ДСНС.

У разі тривалих перебоїв із життєзабезпеченням населення у пунктах незламності можна буде зігрітися, зарядити мобільні пристрої, скористатися зв’язком, випити гарячі напої та отримати актуальну інформацію про ситуацію в місті.

На сайті Житомирської міської ради міститься перелік адрес пунктів незламності комунальної форми власності: https://zt-rada.gov.ua/info/punkty-nezlamnosti. А весь перелік адрес можна знайти у за стосунку «Дія».

Нагадуємо про терміни початку роботи пунктів у разі надзвичайних ситуацій.
Якщо припинено надання електро-, газо-, тепло- та інших життєво необхідних послуг, пункти починають роботу через 8 годин після відключення — за звичайних погодних умов або через 6 годин — у разі мінусової температури повітря та за повідомленням від РЕМу.

Якщо блекаут стався під час повітряної тривоги, у будні дні пункти розпочнуть роботу через одну годину після відбою, у вихідні — через дві години. У разі оголошення блекауту після 20:00 робота пунктів розпочнеться о 7:00 ранку через дію комендантської години, якщо інше рішення не буде ухвалене на державному рівні.

Рішення про розгортання пунктів незламності ухвалюється місцевою комісією ТЕБ окремо в кожному конкретному випадку — з урахуванням масштабів відключень, прогнозів енергетиків та тривалості перебоїв.

Житомирські новини