RSS
Субота, 20 квітня 2024, 10:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

В департаменті Житомирської ОДА не знайшли проєкт реконструкції драмтеатру вартістю 1,4 млн грн й звернулися до поліції

11.06.2020 15:30

Новини Житомира - До Житомирського відділу поліції надійшли матеріали з Управління стратегічного розслідування ДСР НПУ в Житомирській області щодо звернення директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації на неправомірні дії посадових осіб департаменту й за даним фактом 22 лютого 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

Як повідомляє Житомир.інфо, про це зазначається в ухвалах Богунського районного суду м.Житомира, якими слідчим наданий доступ до речей та документів, що знаходяться у володінні департаменту регіонального розвитку ОДА та виконавця робіт – київського ТОВ «Група «Гарант». Мова йде про укладений 10 грудня 2018 року договір на виконання робіт із виготовлення проєкту документації будівництво об`єкту: «Реставраційно-ремонтні роботи по будівлі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.Кочерги».

«Станом на 07.02.2020 в розпорядженні ДРР ЖОДА відсутні 4 примірники проекту будівництва на паперових носіях, 1 примірник на електронному носії, 1 примірник оригіналу висновку експертизи. Отже, гроші в сумі 1 398 379,66 грн. отримано, тобто фактично присвоєно ТОВ «Група «Гарант», проте будь-які матеріальні докази передачі Замовнику його представнику примірників проекту будівництва та висновку експертизи відсутні», - йдеться в ухвалі суду.

Частина 1 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем) передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4 тис. 250 грн до 12 тис. 750 грн). 

Скріншот з ухвали Богунського райсуду від 17.04.2020 р.

Житомирські новини
Теги: