RSS
Вівторок, 22 квітня 2025, 11:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
На Житомирщині триває весняна кампанія з висадки лісу. Цього тижня на ділянці площею 3 гектари висадили сосну, березу та яблуню. Область продовжує лідирувати в реалізації програми «Зелена країна», і якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року по Україні буде висаджено 1 мільярд дерев.
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Валерій Шкуро: Сьогодення перед органами прокуратури ставить нові конкретні завдання

13.01.2014 11:34

У прокуратурі області під головуванням прокурора області Валерія Шкуро відбулося розширене засідання колегії, на якому проаналізовано результати роботи за минулий рік та визначено пріоритети діяльності  у 2014 році.

У роботі колегії взяли участь і виступили начальник Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України Олег Кучер, прокурори міст та районів, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області.

Відкриваючи колегію, прокурор області Валерій Шкуро підкреслив, що упродовж 2013 року, позначеного упровадженням нового законодавства у кримінальній сфері та непростою суспільною ситуацією, досягнуто конкретних напрацювань. У практичній діяльності застосовано низку законодавчих новел, при цьому не знижено рівня протидії злочинності.

«Досягнуто позитивних результатів, серед яких - застосування запобіжних заходів та надання переваги таким, як особисте зобов’язання і домашній арешт, активне запровадження інституту угод, зменшення кількості осіб, які утримуються під вартою, унаслідок чого майже удвічі зменшилася кількість ув’язнених у слідчому ізоляторі» - навів приклади прокурор області.  

Валерій Шкуро зазначив, що є конкретні результати і на інших напрямах діяльності: «Засобами наглядового і представницького характеру на користь громадян і держави відшкодовано більше 100 млн грн. Більше, як на третину зменшилася заборгованість з виплати заробітної плати в області. До відповідальності притягнуто понад 1770 посадовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, третина з яких – посадові особи органів державного контролю».

Водночас, прокурор області загострив увагу присутніх на тому, що сьогодення перед органами прокуратури ставить нові конкретні завдання, виконання яких вимагає більш ефективних, дієвих зусиль.

Зважаючи на те, що на державному рівні першочерговим завданням для правоохоронних органів визначено рішучу боротьбу з корупцією, прокуратура області має суттєво посилити наступальність на будь-які прояви корупційних діянь.

«Особливої активізації, - сказав Валерій Шкуро, - потребує нагляд за додержанням законів у сфері соціального захисту інвалідів, яких в області проживає понад 98 тис, 5 700 з яких – діти».

Прокурор області окреслив пріоритети в роботі, серед яких – виплата заборгованості із заробітної плати, погашення недоїмки до Єдиного соціального внеску, відведення та використання земель сільськогосподарського призначення, законність рішень та розпоряджень райдержадміністрацій, охорона дитинства, використання надр і поводження із відходами, а також сфера автодорожнього комплексу і безпеки руху.

Із аналізом наявних проблемних питань та пропозиціями щодо шляхів їх вирішення на колегії виступили заступники прокурора області.

Виступаючи на колегії прокуратури області, начальник Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України Олег Кучер у цілому роботу прокуратури Житомирської області оцінив позитивно.

Він також процитував  слова Генерального прокурора України про те, що,  «попри складнощі, прокурори з честю витримали випробовуванням та підтвердили свою здатність перебувати поза політикою, виконувати свої завдання, маючи єдине переконання - сповідати законність».

Підсумовуючи роботу колегії, Валерій Шкуро націлив колектив на виконання поставлених завдань, наголосив на персональній відповідальності кожного прокурора за забезпечення належного рівня захищеності громадян та авторитету держави.

Житомирські новини

Житомирські новини