RSS
Неділя, 28 червня 2026, 12:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Відзначили переможців міських змагань із шахів та легкої атлетики в межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

25.04.2025 12:43

У Житомирі нагородили переможців міських змагань із легкої атлетики та шахів серед учнів шкіл громади. У змаганнях із легкої атлетики серед юнаків і дівчат 5 класів перемогу здобула команда ліцею №25, яка представлятиме громаду на районному етапі. Серед учнів 6–7 класів переможцем стала команда ліцею №16, яка також пройшла на районний етап.

У змаганнях із шахів серед учнів 5–9 класів перше місце виборола команда ліцею №1, а серед старшокласників 10–11 класів перемогу здобула команда ліцею №10.

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук наголосила на важливості участі учнів у таких ініціативах:

«Проєкт “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” показує, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які підкорюватимуть національні та міжнародні п’єдестали», - говорить начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук

У цьому навчальному році школярі громади взяли участь у семи видах спорту, запропонованих організаторами змагань, зокрема в баскетболі, волейболі, футзалі, гандболі, регбі-5, спортивному орієнтуванні, черлідингу, легкій атлетиці та шахах. У міському етапі змагань виступили учні 31 ліцею громади. Загалом змагалися 140 команд (1374 учасники та учасниці). У змаганнях із легкої атлетики взяли участь 24 команди (180 учасників), а в турнірі з шахів – 23 команди (92 учасники).

Проєкт «Пліч-о-пліч» вкотре продемонстрував, що спортивні досягнення можливі завдяки наполегливості учнів, підтримці вчителів і громаді.

Житомирські новини