RSS
Вівторок, 23 квітня 2024, 11:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Як працювали депутати під час чергової 26-ї сесії обласної ради

17.09.2019 21:07

Новини Житомира - Депутати обласної ради сьомого скликання працювали понад 3 години під час чергової 26-ї сесії.

Сесія проходила сьогодні, 17 вересня, за участю голови ОДА Віталія Бунечка, його заступників та керівників структурних підрозділів та відділів апарату облдержадміністрації.

Наприкінці сесії Віталій Бунечко подякував керівництву та депутатам обласної ради за плідну роботу.

«Дякую вам за роботу! Впевнений у подальшій плідній співпраці між обласною державною адміністрацією та обласною радою на благо Житомирщини», – підсумував Віталій Бунечко.

Загалом, під час сесії депутати розглянути понад 80 питань, серед яких – звернення Державної служби геології та надр України, внесення змін до регіональних галузевих програм, комунальні та кадрові питання та інші.

На початку сесії Гімн України виконали вихованці Житомирської музичної школи ім. Б.М. Лятошинського, а у фойє на 4-му поверсі діяла виставка творчих робіт Житомирського обласного Центру народної творчості.

Традиційно на початку сесії голова ОДА Віталій Бунечко та голова обласної ради Володимир Ширма нагородили жителів області державними відзнаками та нагородами.

Крім цього, депутати підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо виділення коштів на придбання лінійного прискорювача, припинення комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» шляхом ліквідації, встановлення 2020 року роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова та інші.

Також депутати звернулися до Прем’єр-Міністра України, Міністра інфраструктури та Укравтодору із питанням щодо звільнення начальника Служби автодоріг у Житомирській області Геннадія Савченка.

Житомирські новини