RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 18:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Як у Житомирі «політики» використовують Майдан...

30.01.2014 08:37

Таку думку на своїй сторінці висловив [b]заступник мера Житомира Юрій Мойсеєв[/b], коментуючи останні події в країні.

Сьогодні мав бажання бути присутнім на третьому засіданні «Народної ради», після виступу міського голови, почалися виступи людей, маючих свою думку, бажаючих висловитися! Зрозуміло, що не всім подобаються думки окремих людей, можливо думки і схожі, але кожен їх висловлює по іншому, тому люди, які ще вранці разом, на морозі, стояли біля адмін. будинків, вже в день під час виступів кричали один одному «Геть» и це говорить про те, що далеко не всі люди, які стоять на вулиці, мають однакову думку та стоять за одні і ті ж ідеї! І напевно це нормально, демократія…! Але коли головуючий «Народної ради» промовив порядок денний, а саме:

1. Переформування складу виконавчого комітету міської ради;
2. Обговорення бюджету на 2014р.;
3. Заслухати звіти заступників міського голови щодо їх роботи за 2013р.

Мені стало все зрозуміло, ідеї громади міста, взагалі нікого не цікавлять, мета окремих «політиків» набагато простіша – дорватись до влади, не нехтуючи ні чим! Використовуючи «Майдан», людей, які годинами, днями, місяцями стоять на вулиці – вони ведуть торги, як на базарі!

Якщо друге питання порядку денного, я ще розумію, воно дійсно може і повинно цікавити громаду міста. То інші два питання суто політичні і включались в порядок денний для шантажу міського голови. Певна когорта «політиків» місцевого розливу, намагається прикриваючись громадою міста, користуючись непростою ситуацією в місті, вирішити свої особисті меркантильні інтереси, видаючи свої «ідеї» за ідеї громади з «Майдану». Можливо когось з громади міста і цікавить склад виконкому (навіть не бажаючи заслухати звіт про його роботу) або звіти заступників міського голови, але чомусь я впевнений що їх не дуже багато і не за ради цього вони вийшли на вулиці. Я особисто не боюсь звітів і навіть сам за те щоб хоча б двічі на рік, кожен заступник звітував про свою роботу, але коли на останні дві сесії готувався прозвітувати, а деякі депутати просто не хочуть слухати, пропонуючи перенести на наступну сесію, а потім на неї не приходять, то виникає питання: а чи дійсно цей звіт комусь потрібен? Чи це тільки привід для чергової кадрової лихоманки?

Особисто я ЗА те щоб був вільний доступ людей на кожну сесію міської ради, щоб люди особисто, мали змогу дивитися, як голосує їхній або інший депутат, а депутат, перед тим, як натиснути кнопку «ЗА» або «ПРОТИ» розумів, що на нього дивиться громада, його виборці.

Я ЗА те щоб кожна сесія міської ради транслювалася на вулицю і та людина, яка з різних обставин не попала в сесійний зал, мала змогу чути, що там відбувається. Я ЗА те щоб кожна людина, яка має бажання приймати активну участь в життєдіяльності міста, в тому числі і при формуванні БЮДЖЕТУ - мала також і таку можливість. Але жити за принципом: «чим гірше, тим краще», ніколи не буду!

Тому бути присутнім на «Народних радах» з заздалегідь, кулуарно прописаним окремими «політиками» сценарієм, не маю жодного бажання. А людей прошу одне, не давайте можливості Вас використовувати…

Житомирські новини