RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 15:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Затримано групу «чорних ріелторів», які у Житомирі відбирали квартири

26.05.2023 14:51

Новини Житомира - За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури у кримінальному провадженні за ст. 190 КК України правоохоронними органами Житомирщини викрито і припинено злочинну схему шахрайства з нерухомістю.


У шахрайській схемі, крім ріелторів, були задіяні нотаріуси, реєстратори, особи з кримінальним минулим тощо - близько десяти чоловік.


Об’єкти злочинів ділки відшукували серед вразливих верств населення: осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя, з нарко - та алкогольною залежністю, одиноких літніх людей тощо. Не гребували житлом померлих власників без спадкоємців.


Знайдену нерухомість за підробленими договорами переоформлювали на «своїх» людей. Часто правочини укладали без згоди та відома власників, за символічними цінами, а то й задарма.


Аби ускладнити повернення житла законним власникам, спочатку перепродували його через підставних осіб, а потім ще й за ринковою ціною – добросовісним покупцям.


Кількість оборудок зросла під час воєнного стану, коли почали враховувати «вимоги часу». Наприклад, щоб здобути інформацію про нерухомість у громадян держави-агресора, зловмисники робили фейкові запити від імені правоохоронних структур. Отримавши відомості про наявність житла, переоформлювали квартири на підставних осіб.


Днями, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, слідчим управлінням ГУНП в області у співпраці з кіберфахівцями СБУ в області спільно з Управліннями стратегічних розслідувань та карного розшуку Нацполіції України проведено низку обшуків у ріелторських офісах і нотаріальних конторах, бюро технічної інвентаризації та помешканнях й автівках фігурантів справи.


Під час обшуків вилучено сотні різних документів та їх копій, які стосуються оборудок з нерухомістю, паспорти, свідоцтва про народження, військові квитки, бланки з «мокрими» печатками офіційних установ, банківські картки, готівку у вітчизняній та іноземній валютах тощо.

 

 


Усі вилучені речі будуть передані для проведення відповідних експертиз.


Досудове розслідування триває, встановлюються обставини скоєного злочину та причетність інших осіб.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


До уваги жителів Житомирщини! Якщо ви стали жертвами шахрайських дій, повʼязаних із заволодінням нерухомим майном, або маєте інформацію про такі факти, просимо звертатися до правоохоронних органів.

Житомирські новини
Теги: