RSS
П'ятниця, 29 вересня 2023, 06:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Громадський діяч, політичний лідер. Біографія, ФОТО

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Затримано групу «чорних ріелторів», які у Житомирі відбирали квартири

26.05.2023 14:51

Новини Житомира - За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури у кримінальному провадженні за ст. 190 КК України правоохоронними органами Житомирщини викрито і припинено злочинну схему шахрайства з нерухомістю.


У шахрайській схемі, крім ріелторів, були задіяні нотаріуси, реєстратори, особи з кримінальним минулим тощо - близько десяти чоловік.


Об’єкти злочинів ділки відшукували серед вразливих верств населення: осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя, з нарко - та алкогольною залежністю, одиноких літніх людей тощо. Не гребували житлом померлих власників без спадкоємців.


Знайдену нерухомість за підробленими договорами переоформлювали на «своїх» людей. Часто правочини укладали без згоди та відома власників, за символічними цінами, а то й задарма.


Аби ускладнити повернення житла законним власникам, спочатку перепродували його через підставних осіб, а потім ще й за ринковою ціною – добросовісним покупцям.


Кількість оборудок зросла під час воєнного стану, коли почали враховувати «вимоги часу». Наприклад, щоб здобути інформацію про нерухомість у громадян держави-агресора, зловмисники робили фейкові запити від імені правоохоронних структур. Отримавши відомості про наявність житла, переоформлювали квартири на підставних осіб.


Днями, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, слідчим управлінням ГУНП в області у співпраці з кіберфахівцями СБУ в області спільно з Управліннями стратегічних розслідувань та карного розшуку Нацполіції України проведено низку обшуків у ріелторських офісах і нотаріальних конторах, бюро технічної інвентаризації та помешканнях й автівках фігурантів справи.


Під час обшуків вилучено сотні різних документів та їх копій, які стосуються оборудок з нерухомістю, паспорти, свідоцтва про народження, військові квитки, бланки з «мокрими» печатками офіційних установ, банківські картки, готівку у вітчизняній та іноземній валютах тощо.

 

 


Усі вилучені речі будуть передані для проведення відповідних експертиз.


Досудове розслідування триває, встановлюються обставини скоєного злочину та причетність інших осіб.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


До уваги жителів Житомирщини! Якщо ви стали жертвами шахрайських дій, повʼязаних із заволодінням нерухомим майном, або маєте інформацію про такі факти, просимо звертатися до правоохоронних органів.

Житомирські новини
Теги: