RSS
Середа, 15 січня 2025, 02:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Житомир не потрапив до Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

11.03.2014 11:58

Процес відбору українських міст, які стануть партнерами Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» завершився. Про це повідомили в Департаменті стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегіону.

38 українських міст висловили своє бажання співпрацювати з Проектом. Відбір здійснювала спеціально створена комісія, до якої увійшли представники USAID, Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Cвітового банку, НЕФКО, ЄБРР, Мінрегіону, Нацкомпослуг та АМУ. За результатами роботи комісії обрано 15 муніципалітетів: Євпаторія, Тернопіль, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Павлоград, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Херсон, Хмельницький, Чернігів. Ці міста співпрацюватимуть з Проектом упродовж наступних 3 років.

Крім того, членами комісії було вирішено, що  Проект співпрацюватиме також зі Львовом та Кам’янцем-Подільським – містами, які вже затвердили плани дій сталого енергетичного розвитку відповідно до «Угоди мерів», а також з містом  Київ. З цими містами Проект створить партнерства, в рамках яких міста братимуть участь у деяких заходах Проекту, головним чином у тих, які направлені на  розповсюдження кращих практик та проведення навчання для місцевих фахівців.

Співпраця Проекту МЕР з обраними містами-партнерами почнеться найближчим часом. Пілотними містами на перший рік діяльності Проекту визначено Івано-Франківськ, Вінницю, Дніпропетровськ, Краматорськ, Херсон та Чернігів.

Нагадаємо, до участі у конкурсі запрошувалися міста, які вже долучилися або планують долучитися до Угоди мерів; зацікавлені в інвестиціях у муніципальні проекти з підвищення енергетичної ефективності та/або чистої енергії (із залученням міжнародних фінансових установ, банків або приватних інвесторів) та мають населення від 100 000 до 1 000 000.

Критеріями відбору були: зацікавленість міста у співпраці; наявність структури енергетичного менеджменту; наявність енергетичних планів або ініціатив з їх розробки; стан ефективності використання енергії кінцевим споживачем; обсяг систем енергопостачання та комунальних послуг; стан міського бюджету та можливість співфінансувати проекти з підвищення енергетичної ефективності та/або відновлюваної енергетики; досвід у запровадженні проектів з розвитку у минулому та їх результати; участь приватного сектору в проектах з розвитку енергоефективності та ін.

Проект «Муніципальна енергетична реформа в Україні» співпрацюватиме з містами-партнерами над  підвищенням ефективності використання енергетичних ресурсів через навчання місцевих фахівців та надання їм допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку. Крім того, Проект МЕР надасть містам підтримку у створенні системи муніципального енергетичного менеджменту та допоможе в залученні фінансів на реалізацію заходів, визначених у Планах дій сталого енергетичного розвитку. 

Житомирські новини