RSS
Понеділок, 29 травня 2023, 09:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У шахрайській схемі, крім ріелторів, були задіяні нотаріуси, реєстратори, особи з кримінальним минулим тощо - близько десяти чоловік.
Разом з тим, правоохоронці Житомирщини вже напрацювали ефективні механізми виявлення шахрайських схем та притягнення винних до відповідальності.
Квиток на концерт хлопців, які від початку війни перебувають на передовій одразу двох фронтів, вже придбав. Тож 23 серпня 2024 року додав у свій графік!
З нагоди вшанування 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Житомирі відбулись пам'ятні заходи.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Житомир не потрапив до Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

11.03.2014 11:58

Процес відбору українських міст, які стануть партнерами Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» завершився. Про це повідомили в Департаменті стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегіону.

38 українських міст висловили своє бажання співпрацювати з Проектом. Відбір здійснювала спеціально створена комісія, до якої увійшли представники USAID, Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Cвітового банку, НЕФКО, ЄБРР, Мінрегіону, Нацкомпослуг та АМУ. За результатами роботи комісії обрано 15 муніципалітетів: Євпаторія, Тернопіль, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Павлоград, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Херсон, Хмельницький, Чернігів. Ці міста співпрацюватимуть з Проектом упродовж наступних 3 років.

Крім того, членами комісії було вирішено, що  Проект співпрацюватиме також зі Львовом та Кам’янцем-Подільським – містами, які вже затвердили плани дій сталого енергетичного розвитку відповідно до «Угоди мерів», а також з містом  Київ. З цими містами Проект створить партнерства, в рамках яких міста братимуть участь у деяких заходах Проекту, головним чином у тих, які направлені на  розповсюдження кращих практик та проведення навчання для місцевих фахівців.

Співпраця Проекту МЕР з обраними містами-партнерами почнеться найближчим часом. Пілотними містами на перший рік діяльності Проекту визначено Івано-Франківськ, Вінницю, Дніпропетровськ, Краматорськ, Херсон та Чернігів.

Нагадаємо, до участі у конкурсі запрошувалися міста, які вже долучилися або планують долучитися до Угоди мерів; зацікавлені в інвестиціях у муніципальні проекти з підвищення енергетичної ефективності та/або чистої енергії (із залученням міжнародних фінансових установ, банків або приватних інвесторів) та мають населення від 100 000 до 1 000 000.

Критеріями відбору були: зацікавленість міста у співпраці; наявність структури енергетичного менеджменту; наявність енергетичних планів або ініціатив з їх розробки; стан ефективності використання енергії кінцевим споживачем; обсяг систем енергопостачання та комунальних послуг; стан міського бюджету та можливість співфінансувати проекти з підвищення енергетичної ефективності та/або відновлюваної енергетики; досвід у запровадженні проектів з розвитку у минулому та їх результати; участь приватного сектору в проектах з розвитку енергоефективності та ін.

Проект «Муніципальна енергетична реформа в Україні» співпрацюватиме з містами-партнерами над  підвищенням ефективності використання енергетичних ресурсів через навчання місцевих фахівців та надання їм допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку. Крім того, Проект МЕР надасть містам підтримку у створенні системи муніципального енергетичного менеджменту та допоможе в залученні фінансів на реалізацію заходів, визначених у Планах дій сталого енергетичного розвитку. 

Житомирські новини