RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 21:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Житомир отримає фінансову підтримку на термомодернізацію освітніх закладів та грант на термореновацію закладів охорони здоров’я

29.11.2021 12:06

Новини Житомира - Термомодернізація  низки бюджетних будівель, зокрема  закладів освіти  та охорони здоров’я, зекономить кошти  громади на їх опалення.

Сесія міської ради затвердила Угоду про кредит та грант між Кабінетом Міністрів України, Житомирською міською радою, Запорізькою міською радою та KfW, Франкфурт-на-Майні.

Зазначений проєкт  реалізовуватиметься з метою втілення іншого важливого проєкту - «Енергоефективність у громадах», що  є частиною Програми співпраці між урядами України та Федеративної Республіки Німеччина за пріоритетним напрямком «Енергоефективність» і яким передбачено комплексну термореновацію 40 будівель закладів освіти.

Вартість  зазначеного Проєкту  -  близько 17,7 млн євро. З них 12,75 млн євро - кошти кредиту,  2,05 млн євро - грант спеціального фонду KfW,  2,9 млн євро - кошти  місцевого бюджету.

Кошти будуть отримані на  наступних умовах: угода розрахована на 30 років з пільговим періодом 10 років.

Перелік об’єктів, які включені в інвестиційну програму, сформований. Однак його  ще вивчить спеціально створена робоча група  та визначить пріоритетність. Основні критерії  відбору -  це кількість дітей, що відвідують освітній заклад, споживання теплової енергії за останні роки та ін.  

Міський голова Сергій Сухомлин каже, цей комплексний проєкт  є  економічно важливим для  Житомира.  «Список закладів має  бути  прозорим.  Проєкт комплексний та  якісний. Та основне – це комфорт наших дітей у садочках і школах», -  додає міський голова.

Окрім пріоритетності закладів щодо участі у проєкті та надання рекомендації консультантам, робоча група працюватиме і з питань технічного завдання та проведення тендеру з виконання робіт.

Разом з кредитом  наше місто отримає і  грант близько  3 млн євро.   Цю додаткову фінансову підтримку  спрямують  на   комплексну термореновацію  будівель закладів охорони здоров’я.

«Німецький банк  сам запропонував грант  Житомиру, через те  що наше місто  виділяло багато коштів на боротьбу з ковідом. Дякую за підтримку Житомира, - каже міський голова Сергій Сухомлин.

Місто зможе надалі зекономити кошти  бюджету громади  на  опаленні.  Очікувана щорічна економія коштів місцевого бюджету на оплату послуг опалення термомодернізованих будівель в поточних цінах складає  31,2 млн грн.

Підписання Угоди відбудеться завтра, 30 листопада,  у  Києві.

Житомирські новини