RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 01:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Житомир попрощався зі ще одним десантником – Артуром Пушанком

24.07.2014 15:18

Цьогоріч із моменту російської інтервенції на Схід України фраза «Герої не вмирають!» набула особливо глибокого значення для наших земляків. Адже саме такими словами ось уже двадцять восьмий раз Житомирщина попрощалася зі своїми бійцями.

24 липня представники влади, громадськості, духовенства та військовослужбовці провели в останню путь 20-річного сержанта 2-ї аеромобільно-десантної роти першого аеромобільно-десантного батальйону 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Артура Пушанка. Участь у скорботній церемонії брали голова облдержадміністрації Сергій Машковський, заступник голови обласної ради Руслан Годований і виконувач обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк.

Про обставини загиблі бійця повідомив командир 2-ї аеромобільно-десантної роти першого аеромобільно-десантного батальйону 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади капітан Віктор Репік. Так, разом із своїми військовими побратимами Артур виконував завдання щодо ліквідації блокпосту сепаратистів під містом Лисичанськ Луганської області. Так, рятуючи життя своєму підлеглому під час цього бою, він загинув внаслідок численних кульових поранень в область грудей, шиї та голови.

Зрештою, дорогою ціною ворожий блокпост таки було знешкоджено. Лише 2-га аеромобільно-десантна рота втратила трьох бійців – командира взводу, сержанта і солдата.

«Протягом служби Артур був надійним товаришем, сумлінно виконував усі бойові завдання», – розповів про загиблого його командир.

Закінчивши Житомирський інститут медсестринства, Артур призвався на строкову службу. Згодом на контрактній основі залишився виконувати військовий обов’язок у складі другого батальйону. А навесні 2013-го року перевівся до 2-ї аеромобільно-десантної роти першого аеромобільно-десантного батальйону, де прослужив більше року.

Провести Артура в останню путь прийшли також його однокласники та одногрупники. Свого друга вони згадують як чуйну, товариську та надзвичайно патріотично налаштовану молоду людину.

Загиблий проживав у Житомирі, закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 28, фахову освіту здобув у Житомирському інституті медсестринства. В Артура залишилися батьки-пенсіонери.

Житомирські новини