RSS
П'ятниця, 5 червня 2020, 00:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У салоні перебувало п’ятеро осіб. Для проведення слідчих дій їх доставляють у поліцію Київської області.
За попередніми підрахунками спеціалістів, за час роботи конверту у 2019-2020 роках через нього пройшло понад 200 мільйонів гривень.
Окремо Голова Служби безпеки ознайомився з рівнем матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного управління та умовами роботи в ньому. 
Діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого займалися збутом наркотиків і психотропів, блокувала Служба безпеки на Житомирщині. 
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Житомирська міська ОТГ стала учасником проєкту «Поліцейський офіцер громади»

11.04.2020 13:04

Новини Житомира - Меморандум про співпрацю у рамках  проєкту  «Поліцейський офіцер громади», що реалізовується в Україні, підписали 11 квітня міський голова Сергій Сухомлин та начальник ГУНП у Житомирській області Сергій Крупєй.

Мета такого проєкту - забезпечення кожної громади офіцером поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Кожен з майбутніх таких офіцерів має пройти відбір з-поміж  претендентів та фахову підготовку. Відтак, йдеться про новий рівень комунікації громади і поліцейського сервісу, так званий community policing.

Старт набору поліцейських офіцерів Житомирської міської ОТГ розпочинається з 13 квітня. Бажаючі зможуть подати анкету через онлайн-реєстрацію на сайті ГУНП у Житомирській області.

Навчання поліцейських офіцерів триватиме до 3 місяців. Контроль належної  ефективної організації роботи  у громаді здійснюватиметься  як зі сторони ОТГ, так і Національної поліції.

«Кожний мешканець Житомирської міської ОТГ має почувати себе у безпеці.  Для офіцера важливо бути максимально інтегрованим у громаду та  орієнтованим на потреби людей задля забезпечення порядку і безпеки», - зазначив Сергій Сухомлин.

Житомирські новини