RSS
Понеділок, 18 січня 2021, 21:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
- На всіх посадах Євгеній Ганзюк показав гарні результати й довів, що є справжнім лідером, який здатен згуртувати колектив. Ви будете в надійних руках.
На Житомирщині співробітники Служби безпеки України блокували нелегальний збут оптових партій бурштину-сирцю великих фракцій до країн Східної Азії.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 11 січня у Пулинському районі, на автодорозі між селами Пулино-Гута та Ясенівка. Поліцейські відкрили кримінальне провадження.
Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик додав, що сьогодні на кисневій підтримці перебуває 515 хворих, з них 23 особи — під апаратами ШВЛ.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Житомирські школи отримали посібники, покликані допомогти в організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді

23.12.2020 21:50

Новини Житомира - Кожна школа Житомира отримала сьогодні комплект з 8 посібників – додаткову методичну літературу для викладання курсу «Захист України», що  розроблені в рамках «Формування оборонної свідомості в українському молодіжному середовищі» - проєкту,  який цьогоріч став одним з переможців гранту міського голови для обдарованої молоді.

 «Питання національної безпеки та оборони стало провідним в українському соціумі, адже впливає і на інші види діяльності та на стабільність у країні в цілому», - каже Максим Швець, референт Військового пластування у Житомирській області та автор проєкту. Сьогодні, 23 грудня,  на звітній зустрічі він презентував посібники, де містяться рекомендації з питань національно-патріотичного  виховання молоді.

«Книги на суму 25 тис. грн  було надруковано за кошти гранту міського голови, інші ж – за кошти спонсорських джерел», - розповідає Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

На сьогодні Стратегія національно-патріотичного виховання затверджена на державному рівні. Учні Житомира, як і всіх українських міст, беруть участь у  військово-патріотичних іграх, таких як: «Джура – Десантник» та «Джура-Прикордонник».  Але, як зазначає Ірина Ковальчук, додаткової літератури та якихось рекомендацій для допомоги в реалізації важливих на сьогодні завдань  національно-патріотичного виховання у школі, дуже мало.

«Саме тому цей проєкт Максима Швеця є актуальним і корисним, адже покликаний допомогти вчителям працювати з дітьми у сфері патріотичного виховання», - каже Ірина Ковальчук. А практична реалізація  проєкту можлива у  співпраці  Пластового молодіжного  центру  та вчителів, які у школі виховують патріотів та захисників України.

Житомирські новини