RSS
Субота, 7 вересня 2024, 21:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Житомирские депутаты решают, что делать с арендой помещений

04.02.2014 12:54

Вчора, 3 лютого 2014 року, під час засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій депутати міської ради проаналізували роботу комунального підприємства «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради. ">Вчера, 3 февраля 2014, во время заседания постоянной комиссии по вопросам бюджета, коммунальной собственности и привлечения инвестиций депутаты городского совета проанализировали работу коммунального предприятия «Агентство по управлению имуществом» Житомирского городского совета .

В свою очередь и.о. директора КП «Агентство по управлению имуществом» Житомирского городского совета Виталий Ильченко сообщил, что на каждый вид деятельности арендные ставки разные - от 2-3 грн. за м. кв. до 260 грн. за м. кв., в частности, минимальные ставки используют для аренды и размещения общественных организаций.

Предприятием был также предоставлен перечень недвижимости, которая больше года не задействована. Всего признаны, как свободный фонд, и подтверждены комиссией 54 объекта.

«Главная проблема в том, что никто не хочет арендовать такие объекты, потому что это в основном подвальные помещения, в которых находятся коммуникации. Продавать мы их не можем, поэтому надо искать предложения для их рационального и эффективного использования, как объектов коммунальной собственности», - отметила первый заместитель Житомирского городского головы Галина Семенец.

Начальник управления жилищного хозяйства Житомирского городского совета, депутат городского совета Светлана Пивоварова привела примеры таких помещений: «Киевская, 108 - подвальное помещение в девятиэтажном доме. В нем стоит элеваторный узел. Продать мы его не можем, в аренду никто не хочет брать. Старовильская, 3 - подвальное помещение, к тому же в аварийном доме, оно также никем не востребовано».

Борис Буряченко заявил, что нет разницы, это объекты. Если они есть, то должны сдаваться в аренду или быть проданы.

«Как заинтересовать людей, чтобы они арендовали эти помещения? Дайте аренду за 1 грн. или по 3 грн., чтобы в этом помещении навели порядок, чтобы оно не развалилось», - подчеркнул председатель комиссии, депутат городского совета Василий Кучик.

Однако, по словам Галины Семенец, вопрос не лежит в плоскости аренды. Люди приходят, смотрят на само помещение и их цена уже даже не интересует. Они не хотят арендовать объект, потому что понимают, что туда нужно вложить деньги.

Владимир Гирук, депутат городского совета, отметил, что надо сдавать помещения в аренду на более длительный период, тогда арендатор будет знать, что хоть сначала вложит средства в ремонт, обустройство, но сможет получить прибыль.

Галина Семенец отметила, что срок аренды определяет не КП «Агентство по управлению имуществом» Житомирского городского совета, а комиссия.

После обсуждения, по инициативе депутата городского совета Андрея Лилика, члены комиссии решили лично осмотреть состояние 54 объектов и во время следующего заседания определить эффективные пути их реализации.

Житомирські новини