RSS
П'ятниця, 13 березня 2026, 01:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Житомирян запрошують долучитися до акції «Здорові немовлята» ВБФ «Серце до серця»

15.03.2021 16:14

Новини Житомира - По всіх регіонах України проходить XVІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята» з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акція 2021 року проходитиме з 1 квітня по 30 вересня, з фіналом проведення 2-3 жовтня. Перед та протягом проведення Акції на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції.

У визначений термін проведення Акції – з 1 квітня по 30 вересня 2021 року працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території.

Всі кошти зібрані під час акції мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення «Приватбанк», «Кредобанк» або іншого банку.

Фінал акції відбудеться 25-26 вересня 2021 року у всіх регіонах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця дня 27 вересня 2021 всі кошти мають бути перераховані на рахунок фонду.

Рахунок для благодійних внесків:

  • АТ КБ «ПРИВАТБАНК» IBAN UA 173052990000026008043604327 ЄДРПОУ 34354227
  • ПАТ «Кредобанк» IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227
Житомирські новини