RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 17:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Звернення головного редактора газети «Місто» Тетяни Пашкевич до житомирян

27.12.2013 07:54

Розпорядженням міського голови нещодавно призначено на посаду головного редактора газети «Місто», міського радіо Тетяну Пашкевич. Які зміни чекають на газету та радіо у наступному 2014 році, про намічені плани на майбутнє  – читайте далі.

 Новопризначений головний редактор Тетяна Пашкевич: «Дорогу осилить лиш той, хто йде!»

Я тримаю у руках газету і розумію: вона, як і всі ми,  потребує змін. Час наповнений змістом. Хочу, аби газета «Місто», як і моє, як і життя кожного з вас, було наповнене цим змістом.

Я поставила собі за мету підняти газету на новий рівень, осучаснити її. Я маю надію на тісну співпрацю з депутатським корпусом, на вас, житомиряни.

Не малюю радужні прожекти, знаю, яка стоїть відповідальність переді мною. Я моделюватиму, працюватиму і вкладатиму в це душу. Впевнена, якщо посадити саджанець - він проросте і урожай дасть такий,  як належить. А при правильному господарі - буде урожай не сезонно, а щороку.

У Житомирі вистачає різних газет, але такої,  яка стала об’єднуючою ланкою між владою та суспільством - не має. Переважна більшість преси містить негативну інформацію. Тому громадяни перестали помічати хороші справи. Часто все, що в місті сталося, що робиться, а також те, що не робиться, вони категорично засуджують. Навколишній різнокольоровий світ сприймається сірим. Цього не повинно бути. 

Звичайно, чесна та об’єктивна критика це добре. Вона, для прикладу, не дає дрімати місцевій владі. Але хочеться, щоб це об'єктивно висвітлювалося – без перебільшень, прибріхування, замовчування. Краще мати одну кінську силу і мчати вперед, аніж триста і стояти у пробці. Наша газета буде правдиво та відверто відображати реальність життя міста. Ми не гонитимемося за сенсаціями, за тиражем будь-якою ціною. Професійні засади, моральність - є першочерговими.

У нас сформований колектив, є фахівці, що мають колосальний досвід, і саме свіжого ковтка повітря їм не вистачало. У редакції працює один кореспондент - це складно, але для того і труднощі, аби їх долати.

Газета з часом мінятиме свій зовнішній вигляд. Щодо тематичного діапазону - він розширятиметься, запроваджуватимуться нові рубрики. Зокрема, газета матиме аналітичну рубрику, де будуть підніматися гострі, повсякденні проблеми кожної людини. Надаючи свої відповіді, допомогу, чи консультації у газеті, владці, фахівці таким чином допомагатимуть громадянам. Це має бути діалог між владою та  житомирянами, які, щоб вирішити якусь проблему, часто оббивають пороги.

Ми розповідатимемо житомирянам про зроблене владою, депутатами для міста, для кожного. Саме тому запроваджуємо рубрику «З перших вуст» -  колонка влади, депутата.

Це абсолютно не все, що буде на шпальтах газети. Я хочу, аби вона вийшла на новий сучасний рівень, її перестали сприймати та клеїти клеймо «владної».

Хай це, можливо,  здається комусь сумнівним, але, як твердив філософ Григорій Сковорода, здолає дорогу лиш той, хто йде. У мене здорові амбіції, знаю, яка відповідальність стоїть перед мною. Ця газета мені нагадує високо підняту хвилю: позаду вітер, попереду скелі. «Місто» долатиме вершини та має бути на висоті! «Місто» -  газета кожного! 

Усі наші досягнення починаються з маленького, щоденного. Усе попереду, ми на шляху до цього. Сподіваюсь на вашу підтримку,  надсилайте свої пропозиції, давайте разом створимо нову газету!

Тетяна Пашкевич, головний редактор газети «Місто»

Житомирські новини

Житомирські новини