RSS
Середа, 5 серпня 2026, 13:40
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та заступник начальника ОВА Олександр Федько працювали в Коростенському районі, де триває ліквідація наслідків ворожого ракетно-дронового удару.
Сьогодні одне із сіл Коростенського району зазнало атаки двох реактивних безпілотників типу «Shahed» та балістичної ракети.
Сьогодні, 28 липня, у Житомирі відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
іменинники
Громадський діяч, політолого, журналіст, політичний лідер. Біографія, ФОТО
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Новини

11:44 02.10.2023
Днями у Києві Житомирська команда виборола звання срібних призерів на Кубку України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих.
11:30 02.10.2023
Дорожньо-транспортна пригода сталася вдень 1 жовтня у с. Чижівці Звягельського району.
10:33 02.10.2023
Слідчі Бердичівського райвідділу поліції завершили досудове розслідування обставин дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у середині серпня у с. Романівці.
14:35 01.10.2023
Сьогодні, 01 жовтня, у Житомирі з нагоди Дня Захисників та Захисниць України відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором»
13:46 01.10.2023
При цьому прокурори послалися на резонансний факт нещодавнього затримання цих авторитетів за підозрою в рекетирських звитягах відносно щонайменше двох мешканців Житомирщини. 
23:04 30.09.2023
Тисячі сімей сьогодні чекають додому батька, маму, сина, доньку, брата чи сестру.
22:54 30.09.2023
А якість продукції наших виробників дозволяє їм успішно конкурувати провідними країнами ЄС, такими як Німеччина, Чехія, Польща.
12:32 30.09.2023
Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 вересня близько 7:10 на площі Соборній райцентру.
11:23 30.09.2023
Установлено, що на території Житомирської області іноземці успадкували значну кількість земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
22:16 29.09.2023
У січні 2021 року у педіатричному відділенні центральної міської лікарні помер 11-місячний хлопчик. Поліцейські зібрали докази неналежного виконання професійних обов’язків 40-річним медичним працівником.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1250 12511252 
...
 2182 2183 наступна→