RSS
Неділя, 5 липня 2026, 02:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Новини

11:13 23.09.2018
Також бердичівські рятувальники ліквідовували цієї доби загорання автомобіля Opel Kadett. Внаслідок пригоди автомобіль було знищено майже вщент. Загиблих та травмованих немає.
09:35 23.09.2018
Гра відбулась 22 вересня, на стадіоні «Зоря» у Черкаській області та завершилась рахунком 0:1 на користь житомирян.
14:11 22.09.2018
Наступного року планується залучити до виставки і власників електромопедів та електросамокотів.
13:14 21.09.2018
До Пулинського відділення поліції надійшло повідомлення від 58-річної жительки одного із сіл про те, що хтось викрав її гаманець на ринку у райцентрі.
11:07 20.09.2018
До того ж, під час судового розгляду справи секретар сільської ради не назвала будь-яких поважних причин, які завадили б своєчасному поданню декларації.
Геннадій Зубко: Житомир став першим обласним центром, який пройшов децентралізацію
16:29 19.09.2018
Місто Житомир стало першим обласним центром в Україні, яке пройшло децентралізацію.
16:18 19.09.2018
Нині розпочався конкурсний процес заміщення 24 вакантних посад дільничних офіцерів поліції у територіальних підрозділах поліції Житомирщини.
09:37 19.09.2018
План заходів з нагоди проведення Європейського тижня мобільності 
11:27 18.09.2018
Нагадаємо, на запрошення губернатора Каліфорнії міський голова Житомира відвідав Глобальний Саміт Кліматичних Дій та зустрівся з мером Сан-Франциско Лондон Брід.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1869 18701871 
...
 2148 2149 наступна→